sifalitasdevri tasarımı

Web Tasarımı - sifalitasdevri tasarımı ...

sifalitasdevri tasarımı
KAYIBEY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KAYIBEY

Webmaster / İstanbul

sifalitasdevri tasarımı

Alt 29-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şifalı taşlarla ilgili bir site. Tasarımı hazırlarken sade ve şık olmasına çalıştım. düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim:

sifalitasdevri tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aybala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aybala

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 29-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkaplan çok göz yorucu olmuş arkaplan şık fakat üstteki kurgularla birleşince yorucu oluyor. Birde yanılmadıysam epey bir yazı rengi var fix 2 renk yada öyle birşey olursa daha yi olur. Ama header ı , bir parlama olayı var onlar çok begendım elınıze saglık.
Bu mesajdan alıntı yap

KAYIBEY

Webmaster / İstanbul

Alt 29-04-2012 #3
Arkaplan çok göz yorucu olmuş arkaplan şık fakat üstteki kurgularla birleşince yorucu oluyor. Birde yanılmadıysam epey bir yazı rengi var fix 2 renk yada öyle birşey olursa daha yi olur. Ama header ı , bir parlama olayı var onlar çok begendım elınıze saglık.
yorumunuz için teşekkürler. sağolun..
Bu mesajdan alıntı yap
kardelen2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kardelen2010

Grafiker / Çanakkale

Alt 29-04-2012 #4
birincisi arkadasim arka plan sade bir sey koy

ikincicisi headerla menünün birleştiği yeri biraz degistirebilirsin ya headerdakı cizgiyi devam et

eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

KAYIBEY

Webmaster / İstanbul

Alt 30-04-2012 #5
birincisi arkadasim arka plan sade bir sey koy

ikincicisi headerla menünün birleştiği yeri biraz degistirebilirsin ya headerdakı cizgiyi devam et

eline sağlık
yorumunuz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 04-05-2012 #6
arka planı düz bir renk yapmasanız bile, en azından opacity değerini düşürüp, hafif de blur etkisi vererek öndeki ögeleri daha çarpıcı hale getirebilirsiniz. şifalı taş devri logoları çok küçük kalmış, dolayısı ile site isimsiz gibi duruyor. onu da biraz daha göze çarpması için büyütebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

KAYIBEY

Webmaster / İstanbul

Alt 04-05-2012 #7
arka planı düz bir renk yapmasanız bile, en azından opacity değerini düşürüp, hafif de blur etkisi vererek öndeki ögeleri daha çarpıcı hale getirebilirsiniz. şifalı taş devri logoları çok küçük kalmış, dolayısı ile site isimsiz gibi duruyor. onu da biraz daha göze çarpması için büyütebilirsiniz.
yorumunuz için teşekkür ederim. dikkate alacağım..
Bu mesajdan alıntı yap