Sıfır veya 2.el cnc router arıyorum

CNC - Sıfır veya 2.el cnc router arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar; Mobilya sektöründe kapı,mutfak dolabı ve kapakları v.b... ürünleri işlemek ve kesme işlerinde kullanılmak üzere aşağıdaki özelliklerde sıfır veya 2.el CNC router arıyorum. Şu anda sermaye olarak ...

iurhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iurhan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar;

Mobilya sektöründe kapı,mutfak dolabı ve kapakları v.b... ürünleri işlemek ve kesme işlerinde kullanılmak üzere aşağıdaki özelliklerde sıfır veya 2.el CNC router arıyorum.
Şu anda sermaye olarak 20.000.-TL peşin olarak verebilirim.Kalan bakiye taksitlerle ödeme yapılacaktır.

Net kesim alanı :212 x 300 cm
Vacum Ünitesi:olacaktır
Toz emme ünitesi:olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yıldızreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yıldızreklam

Eğitimci / Ankara

Alt 22-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mrb arkadaşım bana özelden ulaşırsan sana yardımcı olurum bu konuda 210*400 vakum+otomatik kafa değiştirme süper makine
Bu mesajdan alıntı yap
sors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sors

Hiç Biri / Tekirdağ

Cnc router talebiniz.

Alt 27-08-2009 #3
şu anda cnc router ile ilgili olarak kampanya başlatmış bulunuyoruz.eğer hala ihtiyacınız varsa bize ulaşmanızı rica ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
tacibana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tacibana

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 29-08-2009 #4
Merhaba;
İstediğiniz ebtattaki makine için size yardımcı olabiliriz.
Özelden veya internneten bize ulaşabilirsiniz.
Kesit Makine
Bu mesajdan alıntı yap
sedat_64 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_64

Grafiker / Uşak

Alt 08-09-2009 #5
Slm Arkadaşım Elimizde partner cnc router var alalı 1 sene falan oldu ama dogru duzgun iş yapmadık bulunduğumuz şehirde pek cnclık iş yok makinamız satılık sıfır ayarında istersen görüşelim
Bu mesajdan alıntı yap
kolaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kolaj

Ressam / Kayseri

Cnc

Alt 09-09-2009 #6
ELİMDE ÇOK AZ KULLANILMIŞ 200X300 CM CNC VAR VAKUM VE TOZ EMMESİNİ DAHİ BAĞLAMADIM.İLGİLENİRSEN ÇOK UYGUN VERECEM.KOLAJ REKLAM 0 352 311 5430 [email protected]************
Bu mesajdan alıntı yap
glk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

glk

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-09-2009 #7
Merhaba , her ebat ve özellikte 3 eksen, 4 eksen cnc router, cnc laser makine imalatımız mevcuttur. 2 el makinede temin edebilmekteyiz. bize ulaşırsanız yardımcı oluruz.
Bu mesajdan alıntı yap
ugurekinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurekinci

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2009 #8
Merhabalar 3 4 ve 5 eksen cnc router ve diğer modelleri ürünlerimiz arasında mevcuttur. Uluslar arası cnc makine üretimi ihracatı yapan bir firmayız. İstediğiniz ölçü ve opsiyonlar ürünlerimiz arasında mevcuttur ayrıca taksit seçeneklerimizde vardır.. Özel Mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz. Teşekkürler iyi günler
Bu mesajdan alıntı yap
umut_82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umut_82

Grafiker / İstanbul

merhabalar

Alt 05-11-2009 #9
istediğiniz gibi makina vardır bize ulaşabilirsiniz

OZAN MAKİNE
Bu mesajdan alıntı yap
advertiser63 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

advertiser63

Grafiker / Şanlı urfa