Sigara içilmez levhası ''arıyorum''

Afiş Tasarımı - Sigara içilmez levhası ''arıyorum'' ...

aca05700 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aca05700

Öğrenci (Grafik) / Amasya

Dosya22

Alt 12-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Resimde görüldüğü gibi bir afiş hazırlamam gerekli fakat ordaki insan resmini bulamıyorum arkadaşlar (Ağzı ve akciğerleri kötü olmuş insan resmi). İlkokullar için aynen böyle bir tasarım yapmam lazım.

Vektörel olursa çok iyi olur, yardımlarınızı bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aca05700 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aca05700

Öğrenci (Grafik) / Amasya

Alt 14-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
[sıze="7"]konu güncelll Sigara içilmez levhası ''arıyorum''
cevap bekliyorum Sigara içilmez levhası ''arıyorum''[/sıze]
Bu mesajdan alıntı yap
seluvenin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seluvenin

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2013 #3
bunu bulamazsın çünkü dikkat edersen vectörel bir çizim. yani bunu kim yapmışsa, netten küçük boyutunu bulup, Coreldrav ve ya AI ile vectörel hale getirip sonra büyütmüş. ve çalışmayı yapmış... bu yüzden bunu kendin yapacaksın Sigara içilmez levhası ''arıyorum''
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-08-2013 #4
Yapmanız gereken adı üstünde sadece ''TASARIM''.

Zaten ayağa düşmüş bir çok kartvizit, afiş, poster, görsel tasarım, vektörelin yanında bırakın emeği ve hakkı ile yapılmış illustrasyon çalışması orjinalinde ve sahibinde kalsın. Siz kendiniz adına bir çizgi oluşturun çizebiliyorsanız çizin. Çizemiyorsanız insan fotoğrafları üzerinde belirli efekt ve layer parçalarını birleştirerek kendinize özgü bir ''TASARIM'' yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
aosmancrc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aosmancrc

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2013 #5
Yapmanız gereken adı üstünde sadece ''TASARIM''.

Zaten ayağa düşmüş bir çok kartvizit, afiş, poster, görsel tasarım, vektörelin yanında bırakın emeği ve hakkı ile yapılmış illustrasyon çalışması orjinalinde ve sahibinde kalsın. Siz kendiniz adına bir çizgi oluşturun çizebiliyorsanız çizin. Çizemiyorsanız insan fotoğrafları üzerinde belirli efekt ve layer parçalarını birleştirerek kendinize özgü bir ''TASARIM'' yapabilirsiniz.
Tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap