sigara içmeyin...

Afiş Tasarımı - sigara içmeyin... ...

sigara içmeyin...
quarizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quarizma(39)

Eğitimci / İstanbul

sigara içmeyin...

Alt 17-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

katkıcı yorumlarınızı bekliyorum...

sigara içmeyin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışma üzerindeki karikatür size mi ait?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

quarizma(39)

Eğitimci / İstanbul

Alt 17-02-2009 #3
Çalışma üzerindeki karikatür size mi ait?
keşke öyle bir yeteneğim olsa... bana ait değil...
Bu mesajdan alıntı yap
Elipsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elipsis

Matbaacı / İzmir

Alt 17-02-2009 #4
elinize sağlık...Hayatını yazısı bulutun önüne çıksa bence daha iyi olur gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2009 #5
Sigara içmiş ama çok mesut ölmüş huzur içinde gülümsüyor sigaraya sarılıp..Ne güzel bembeyaz kanatlar takıp melek olmuş gidiyor. Hemen sigaraya başlamalıyım!
( Dipnot: Sigara içen birisi için tabutun çivilerinin sigaradan olmasıda çok caydırıcı bir etken olmuş)
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 17-02-2009 #6
Sigara içmiş ama çok mesut ölmüş huzur içinde gülümsüyor sigaraya sarılıp..Ne güzel bembeyaz kanatlar takıp melek olmuş gidiyor. Hemen sigaraya başlamalıyım!
( Dipnot: Sigara içen birisi için tabutun çivilerinin sigaradan olmasıda çok caydırıcı bir etken olmuş)
aynı fikirdeyim sigara içmeyin...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 17-02-2009 #7
Tabiki :P

Ben Vokan Tekin'in sorusuna ek olarak sormak istiyorum.Size ait olmayan bir çizimi afişinizin orta köşesinde kullanmak, çizer için nefis bir hak yenme durumu değilmidir?
Bu mesajdan alıntı yap
tugba123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugba123

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 18-02-2009 #8
çok güzel yorum getirmiş aynen bende katılıyorum ayrıca yazı karakteri bence sigara gibi zararlı maddenin yanında biraz sevimli kalmış...
Bu mesajdan alıntı yap

quarizma(39)

Eğitimci / İstanbul

Alt 18-02-2009 #9
Tabiki :P

Ben Vokan Tekin'in sorusuna ek olarak sormak istiyorum.Size ait olmayan bir çizimi afişinizin orta köşesinde kullanmak, çizer için nefis bir hak yenme durumu değilmidir?
hangi açıdan baktığınıza bağlı
1. açı: şayet bu çalışmam sonucunda para kazanmış olsaydım bu durumda nefis bir hak yeme durumu olabilirdi (olabilirdi diyorum açıklaması aşağıda...)
2. açı: sivas rehberlik ve araştırma merkezi sitesine girerseniz bunun gibi yüzlerce afiş olduğunu göreceksiniz. bu afişleri Türkiye genelinde binlerce öğretmen binlerce okulda öğrencilere faydalı olmak ve eğitmek amacıyla okulun en çok görülen yerlerine asıyorlar (çocuğunuz varsa okulunda bu afişlerle karşılaşmanız kuvvetli bir ihtimaldir). şimdi bu bahsi geçen karikatürü siz yapmış olsaydınız ve böyle ulvi bir amaç için kullanıldığını görseydiniz yine olayı NEFİS BİR HAK YEME DURUMU olarak değerlendirir miydiniz?

bu konu benim çok hassas olduğum aynı zamanda da aşırı öfklendiğim bir konu. bu tür durumlarda olaya "NEFİS BİR HAK YEME DURUMU" diye bakan kişiler acaba hayatlarında hiç mi kendisine ait olmayan bir resim, bir karikatür, bir brush, bir icon, bir shape vs kullanmamışlardır? hep merak etmişimdir.

olaya "NEFİS BİR HAK YEME DURUMU" gibi değil de paylaşım amacıyla bakmanız dileğiyle...
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2009 #10
olaya "NEFİS BİR HAK YEME DURUMU" gibi değil de paylaşım amacıyla bakmanız dileğiyle...
Bence siz Pembe Gözlüklerinizi çıkartıp öyle bakın. Herkez bulabildiği çalışmaları kullansın ve bunun adı 'Tasarım Hırsızlığı' değil. Paylaşmak olsun!
Siz okullarda kullanılanlar için herhangi bir telif hakkı ödenip ödenmediğini biliyor musunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları