sigara ile mücadele edenler buraya

Graficafe - sigara ile mücadele edenler buraya ...

deniz bahtiyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Dosya19

Alt 05-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar 4 nisan 2011 tarihinden itibaren sigarayı bırakmış bulunmaktayım
şu ana kadar olumsuz bir durum yok (gerginik vb) sadece çok fazla uykum geliyor ve ağzım boş kalmıyor. Allahtan kilo alma sorunum yok
zorlanır mıyım bilmiyorum ama burada böyle bir konu açarak hem sigarayı bırakmaya teşvik etmek istedim hem de bırakan arkadaşların duygu ve düşüncelerini paylaşmalarını...
ey sigara SENDEN DAHA GÜÇLÜ VE İRADELİYİM BU SAVAŞI BEN KAZANACAĞIM SEN İSE KÜL OLUP GİDECEKSİN :yes:
sigarayı bıraktım çünkü bir insan için en kötüşey bağımlılık
sigarayı bırak tım kendimi özgür hissediyorum
sigarayı bıraktım daha enerjik olduğumu hıssediyorum:dance1:
sigarayı bıraktım insanları doğayı evreni seviyorum

ya siz.....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

By_ShaDoW2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By_ShaDoW2

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 05-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
inşallah tekrar başlamazsınız...ben de sizden 1 gün önce bıraktım, konuyu görünce yazmak istedim...aynen söylediğiniz gibi; İRADE çok önemli...ilaçlara falan para vermeye gerek yok...sadece kafadan atın yetiyor...uyku sorunu da 9 gün içinde geçiyormuş (nikotinin kanda dolaşımı kesme süresi)... spor yapmanızı da öneririm, çok faydası oluyor.... Huzur ve SAĞLIK dolu bi yaşam dileğiyle... =)
Bu mesajdan alıntı yap
sev-ya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sev-ya

Grafiker / İstanbul

Alt 05-04-2011 #3
Başarılar diliyorum zordur bırakmak sadece tiryaki değilde seviyorsan birde zordur... ama imkansız değil tabiki,

Hoşgeldin dumansız hava sahasına.
Darısı bırakmak isteyenlerin başına diyelim.
Bu mesajdan alıntı yap

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-04-2011 #4
inşallah tekrar başlamazsınız...ben de sizden 1 gün önce bıraktım, konuyu görünce yazmak istedim...aynen söylediğiniz gibi; İRADE çok önemli...ilaçlara falan para vermeye gerek yok...sadece kafadan atın yetiyor...uyku sorunu da 9 gün içinde geçiyormuş (nikotinin kanda dolaşımı kesme süresi)... spor yapmanızı da öneririm, çok faydası oluyor.... Huzur ve SAĞLIK dolu bi yaşam dileğiyle... =)
size de başarılar. azmin elinden hiçbirşey kurtulamaz OLMAZ diye birşey olamaz olmazlar bizim ikna olmadığımız yanlarımızdır onun için başaracağıma inanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-04-2011 #5
Başarılar diliyorum zordur bırakmak sadece tiryaki değilde seviyorsan birde zordur... ama imkansız değil tabiki,

Hoşgeldin dumansız hava sahasına.
Darısı bırakmak isteyenlerin başına diyelim.
doğru diyorsunuz zordur ama onunla yaşamak daha da zordur zayıf insan birşeylere bağlı yaşar sigarayı bırakmak zayıflığı aşmaktır özgüven kazanmaktır
desteğiniz için teşekürler
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 05-04-2011 #6
doğru diyorsunuz zordur ama onunla yaşamak daha da zordur zayıf insan birşeylere bağlı yaşar sigarayı bırakmak zayıflığı aşmaktır özgüven kazanmaktır
desteğiniz için teşekürler
size de başarılar. azmin elinden hiçbirşey kurtulamaz OLMAZ diye birşey olamaz olmazlar bizim ikna olmadığımız yanlarımızdır onun için başaracağıma inanıyorum
başarılar dilerim yalnız bıraktıysan ağzına 1 tane bile koymaman gerekir 10 sene sonrada olsa anında başlarsın örneklerini çok gördüm ve ayrıca:

Flood yapan üye:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki sigara ile mücadele edenler buraya butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-04-2011 #7
Sevgili deniz bahtiyar; sizin adınıza çok sevindim. Durumunuzu anlayamıyorum çünkü ömrümde sigara içme sürem bir ayı geçmemiştir. Tabi ona da içmek denirse.sigara ile mücadele edenler buraya Fakat sigarasız yaşamanın nasıl bir şey olduğunu ve yakın çevremde bırakan kişilerin nasıl da değiştiklerini gördüğüm için şu anki halinizi tahmin edebiliyorum.sigara ile mücadele edenler buraya

Kilo alsanız dahi dönmeyiniz, siz bu bilinçle böyle bir illetten kurtulmuşsunuz. Artık bambaşka bir insansınız.sigara ile mücadele edenler buraya

Tebrik ediyorum sizi.sigara ile mücadele edenler buraya
Bu mesajdan alıntı yap

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-04-2011 #8
Sevgili deniz bahtiyar; sizin adınıza çok sevindim. Durumunuzu anlayamıyorum çünkü ömrümde sigara içme sürem bir ayı geçmemiştir. Tabi ona da içmek denirse.sigara ile mücadele edenler buraya Fakat sigarasız yaşamanın nasıl bir şey olduğunu ve yakın çevremde bırakan kişilerin nasıl da değiştiklerini gördüğüm için şu anki halinizi tahmin edebiliyorum.sigara ile mücadele edenler buraya

Kilo alsanız dahi dönmeyiniz, siz bu bilinçle böyle bir illetten kurtulmuşsunuz. Artık bambaşka bir insansınız.sigara ile mücadele edenler buraya

Tebrik ediyorum sizi.sigara ile mücadele edenler buraya
teşekür ediyorum gerçekten moral verdiniz kilo alma gibi bir sorunum olmadığı için rahatım da midemin genişlediğini hissediyorum sadecesigara ile mücadele edenler buraya ama sanki zaman hiç geçmiyor eksik birşeyler var gibi geliyor
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-04-2011 #9
Ben de bırakalı 3 ay oldu bbu benim sanırım 5. bırakışım sigara ile mücadele edenler buraya ama ilk kez kendimi bu kadar azimli gördüm, hiç de aramıyorum (tabi sigara içenlerden uzak duruyorum sigara ile mücadele edenler buraya) sizi de tebrik ediyorum inşallah böyle devam eder tamamen aklınızda bile silersiniz. Yalnız şunu söyleyeyim kişiden kişiye değişiyor mu bilmem ama zaman ilerledikçe ilk günkünden daha çok canı çekiyor insanın dikkat edin.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Dosya19
Alt 05-04-2011 #10
Ben de bırakalı 3 ay oldu bbu benim sanırım 5. bırakışım sigara ile mücadele edenler buraya ama ilk kez kendimi bu kadar azimli gördüm, hiç de aramıyorum (tabi sigara içenlerden uzak duruyorum sigara ile mücadele edenler buraya) sizi de tebrik ediyorum inşallah böyle devam eder tamamen aklınızda bile silersiniz. Yalnız şunu söyleyeyim kişiden kişiye değişiyor mu bilmem ama zaman ilerledikçe ilk günkünden daha çok canı çekiyor insanın dikkat edin.
daha önce bırakan biri olarak tecrübelerinizi aktardığınız için teşekürler ben 9 yıldır içiyordum ilk defa bırakma girişiminde bulunuyorum daha önce niyet ettiysemde kendimi hazır hissetmediğim için denememiştim şu an kendime güveniyorum
başka bırakan ya da bırakmak isteyipte tam kararını veremeyen arkadaşlarda yazabilir birbirimize yardımcı oluruz en azından
not:
tabi böyle zor bir günümde bile forum kurallarını hatırlatmak tan geri durmayan forum yönetici arkaşlar başta olmak üzere
bu zor günlerimde beni yalnız bırakmayan tüm grafikerler.net ailesine teşekür ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları