sigara konulu afiş çalışması

Afiş Tasarımı - sigara konulu afiş çalışması ...

emrah2025 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrah2025

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Paşa vizyon- dama ajans + görselliği kadar mesajıda ii olsun istediğim bir afiş.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

doktor_aga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doktor_aga(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel ama sağ kısmı açık mavi yapsaydın daha ii olurdu
Bu mesajdan alıntı yap
HANZALA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HANZALA

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-03-2010 #3
Bir ajans çalışması diyorsunuz ama çok acemi işi olmuş. Martının oraya kondurulması, etrafındaki koyu bölge, sigaraların orada oturan adamın kolu kadar olması, adamın eline tutturulmaya çalışılan sigarın duruşu, büyüklüğü, küçük parmak arasına sıkıştırılması hepsi acemice olmuş. Üzgünüm dostum ama uygulamadaki yanlışlıklardan, tasarıma bir şey söylemeye fırsat kalmadı.
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 09-03-2010 #4
Bir ajans çalışması diyorsunuz ama çok acemi işi olmuş. Martının oraya kondurulması, etrafındaki koyu bölge, sigaraların orada oturan adamın kolu kadar olması, adamın eline tutturulmaya çalışılan sigarın duruşu, büyüklüğü, küçük parmak arasına sıkıştırılması hepsi acemice olmuş. Üzgünüm dostum ama uygulamadaki yanlışlıklardan, tasarıma bir şey söylemeye fırsat kalmadı.
katılıyorum :artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap
CapitaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CapitaL

Webmaster / İstanbul

Alt 10-03-2010 #5
mesajdada bi şey yok sigara konulu afiş çalışması daha etkileyici olabilir :sanat:
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 10-03-2010 #6
Birincisi "herkes seçimlerinde özgürdür" derken "seçiminde" demek daha doğru olur.
İkincisi "her seçimin bir bedeli var" demişsiniz ama bedelin ne olduğuna dair en ufak bir ipucu yok. Martının ne işi var anlamadım, sigara içmek eğer özgürleşmekse(!), bedelide bu ise tamam amenna... O zaman hepimiz içelim!!!
Yaşlı adamın önünde sıralanmış sigaralara ve boyutlarına da bir anlam veremedim, üstelik adamın elinde tutuşturduğunuz sigarada hiçmi hiç oturmamış.

Özetleyecek olursak, renk, görsel, slogan ve boyut kavramlarını tekrar tekrar gözden geçirerek yeni bir çalışma yapmanızda fayda var.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 10-03-2010 #7
Üretken olmanın 1. şartı üretilenleri takip etmektir. Üretici olmanın ilk şartı ürettiklerinin diğer üretilenlerden farklı olmasını sağlamaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
karaböcek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karaböcek(29)

Hiç Biri / Samsun

Alt 10-03-2010 #8
10 numara söz valla tebrik ederim süleyman kardeşim sigara konulu afiş çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 10-03-2010 #9
Eleştirelere katılıyorum ve artı olarak decupelerin çok hatalı.
Bu mesajdan alıntı yap
RCHUNN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RCHUNN

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 10-03-2010 #10
sosyal icerikli afiş nasıl yapılır diye kısıtlamıcam afiş nasıl yapılır diye araştır istersen burda ne anlatmak istiyorsun bi kere o mechul kullandıgın slogan ve guvercinden insan hakları ozgurluk ve barısı anlatan seler cıkar adamın ayagı kadar sigaralar var bu bi afis değil bnce bunu cok sade yalın bisilerle anlatabilrsin artık butun buyuk firmalar yalınlıga kacıyor tek bi nesne yada yazıyla veya fotorafla anlatmak istedigini anlatıyorlar ve carpıcı oluyor bu sitedeki afişlere iyice bir bak dunyadan afis orneklerine ozellkle diger unlu yabancı sitelerin barındırdıgı afişlere bak sol da bir yazı sagda bir yazı birbirini desteklemeyen gorseller bunnarı oyle bi kullanırsınki tek baslarına bile anlatabilirsin bence dunyaca unlu sosyal ve ticari afisleri cok iyi incele daha basarılı isler cıkarabilirsin ozman belli bir birikimdn sonra yazı karakteri bile olayın ciddiyetini anlatabilir sigara konulu afiş çalışmasıbasarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları