sigara paketi ve kütablası çalışması

Photoshop - sigara paketi ve kütablası çalışması ...

sedat17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 31-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar kendimce bir çalışma yaptım.biliyorum bazı eksiklikler var şöle bi kabaca söleyin fakat hakaret etmeyin."burda paylaşım yapıoruz paylaşımlar basit ise bu bzim becerimizi göstermez"anlayan anlamıstır zaten...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 31-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
( burda paylaşım yapıoruz paylaşımlar basit ise bu bzim becerimizi göstermez:devil: )

ÇOK BAŞARILI BİR ÇALIŞMA. SADECE KÜLTABLASINA BİRAZ DAHA DERİNLİK KATARSAN TAMAMDIR. ELİNE SAĞLIK!

Birşey gözümden kaçmış. paketin ölçülendirmesi biraz tuhaf olmuş tek kusur bu sanırım. o kadar da olsun azcıksigara paketi ve kütablası çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 31-05-2008 #3
Arkadaşlar kendimce bir çalışma yaptım.biliyorum bazı eksiklikler var şöle bi kabaca söleyin fakat hakaret etmeyin."burda paylaşım yapıoruz paylaşımlar basit ise bu bzim becerimizi göstermez"anlayan anlamıstır zaten...

şimdi bu sözden sonra nası yorum yapıcam bilmiyorum ama ben gördügümü söleyim :angel:
kutunun üst kapagın arka kısmı fazla yukkarıda olmuş sanırım ve genişlik olarak biraz abartı var birazdaha dar olsa daha hoş durur diye düşünüyorum kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
sedat17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 31-05-2008 #4
orum dediğin böle olur işte bazı arkadaşlar konunun kalitesine göre bilgi kişiyi o kdr bildiğini tasdiklioda o bakmdan.yaa kendm birraz tasarım yapım dedim uzun zmndır yapmıodum.kafam bulanık biraz o yuzden eet dedikleriniz doru orlar kalmış sigara paketi ve kütablası çalışması teşekr ederim kafamın boş gusel oldguu zmn yapıacam..bugun çok ugrastım bununla kafayı yoranda zten nasıl bir tasarım yapacak olmam. sigara paketi ve kütablası çalışması iki arkadaşımadan teşekur ederim yorumlar için..
Bu mesajdan alıntı yap
Erayy001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erayy001

Webmaster / İstanbul

Alt 06-06-2008 #5
Küllük ve Gölgesi Hariç Diğerleri göze Hoş Geliyor..

Yinede Başarılı sigara paketi ve kütablası çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
Çalışması, kütablası, paketi, sigara