Sigara Pişmanlıktır

Afiş Tasarımı - Sigara Pişmanlıktır ...

Sigara Pişmanlıktır
cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Sigara Pişmanlıktır

Alt 29-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sigara Pişmanlıktır

Değerli yorumlarınıza;
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 29-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
senaryo bana hoş geldi düşüncenize sağlık... yalnız iskelet hariç diğerleri zor seçiliyor gibi karaltımı fazla acaba...
bide iskeletin pişmanlığı çok sempatik olmuş mezarında kalkıp oturmalar felan başını dizlerinin arasına sokması...Sigara Pişmanlıktır
Bu mesajdan alıntı yap
gitarist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gitarist(29)

Grafiker / Antalya

Alt 29-12-2011 #3
çok göz yorucu bi calısma olmus mantık olaraq güzel ama cok göz yoruyor
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 29-12-2011 #4
Sigara içenler hıristiyan mezarlığına gömülecekse elbetteki bir pişmanlık söz konusu olacaktır Sigara Pişmanlıktır şahsen beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar manzaralı bir alana gömsünler isterim. Evet pişmanım Sigara Pişmanlıktır
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-12-2011 #5
Sigara içenler hıristiyan mezarlığına gömülecekse elbetteki bir pişmanlık söz konusu olacaktır Sigara Pişmanlıktır şahsen beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar manzaralı bir alana gömsünler isterim. Evet pişmanım Sigara Pişmanlıktır
İşte sigara reklamlarında daha da etkili olacak bir slogan, kesin çözüme ulaşılır. Sigara PişmanlıktırDSigara Pişmanlıktır

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2011 #6
Emeğine sağlık. çok beğendim
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 29-12-2011 #7
İşte sigara reklamlarında daha da etkili olacak bir slogan, kesin çözüme ulaşılır. Sigara PişmanlıktırDSigara Pişmanlıktır
Beni sigara reklamlarında oynatsalar milleti sigaraya özendiririm martin..Yanlış seçim olur..marlboro man gibi içerim, yıllarca çalıştım emek harcadım Sigara Pişmanlıktır
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-12-2011 #8
Beni sigara reklamlarında oynatsalar milleti sigaraya özendiririm martin..Yanlış seçim olur..marlboro man gibi içerim, yıllarca çalıştım emek harcadım Sigara Pişmanlıktır

Yeni bırakmış biri olarak hala içki masalarının en güzel mezesi diyebilirim onun haricinde olmaması bir kayıp değil. Sigara Pişmanlıktır

Slogan bedelini ödeyip gidicez, ne sen bizi ne biz seni tanıyoruz. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2011 #9
Teşekkürler yorumunuz için,

senaryo bana hoş geldi düşüncenize sağlık... yalnız iskelet hariç diğerleri zor seçiliyor gibi karaltımı fazla acaba...
bide iskeletin pişmanlığı çok sempatik olmuş mezarında kalkıp oturmalar felan başını dizlerinin arasına sokması...Sigara Pişmanlıktır

çok göz yorucu bi calısma olmus mantık olaraq güzel ama cok göz yoruyor
Emeğine sağlık. çok beğendim
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2011 #10
Olay belki yurt dışında geçiyor:tongueout:
işin aslı şu, nette gördüğüm mezar fotoları düşük kalitedeydi, bende sxcden indirdim, ordada müslüman mezarlığı bulmak kolay değil + müslüman mezarlığı aramadım zaten zira sigara evrensel bi pislik
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları