Sigara yasağı

Graficafe - Sigara yasağı ...

Sigara yasağı
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Sigara yasağı

Alt 22-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sigaraya yasak geldi patronda buna sevindi. sigaram ve küllüğüm masadan alındı. halbusaki biz bir bütündük. şimdi ne düşünebiliyorum ne çizebiliyorum aklım he onda. dışarda da içemiyorum. birisi sanki her an sigara yasak der gibime geliyor. Neden sigara içmeyenlerin derneği varda içenlerin neden yok. Siz ne yapıyorsunuz bu yasak karşısında bir tüyonuz varmı. Ne içerde içebiliyorum ne dışarda. Bırakın demeyin sigaray seviyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bizim sirkette de yasaklandı herkes kapının önünde içiyor Sigara yasağıama patronum tam bir tiryaki ve aynı oda içerisinde çalıstığımız için o içiyor bende içiyorum Sigara yasağı tabi bu yasak suç işliyoruz ama türiyenin bu kadar sorunu varken neden sigara yasağı ? cevremdekilerdende duydugum kadarıyla bu yasak tek türkiyede degil yurt dışındada coğu ülkelerde uygulanıyormuş amaç avrupa birliğine girmek
biz türk milleti olarak biraz asabi yapıya sahibiz ramazan aylarını düşünüyorumda oruç tutan insanlar sigara içmedikleri için gerginleşiyorlar,taksici gün boyu direksiyon sallıyor onun için stres atmanın tek yolu sigara sağlığa zararlı tamam ama bir tiryaki için içmemekte zararlı Sigara yasağı yasakları sevmiyorum yönetilmeyide
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-05-2008 #3
sigara kulanmıyorum daha öncede hiç kullanmadım ama bu yasak aptalca geliyor.amaç gündemi meşgul etmek. merak ediyorum yakında su içmek de yasaklancakmı diye???
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-05-2008 #4
Sigara sağlığa zararlıdır. Bunu özendirecek mesajlar yazmakta zararlıdır. Bakın baranbey e çok kötü bir örnek. Sigara yasağı

Sigara sağlığa zararlıdır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2008 #5
Benim duyduğum şu ki bir vatandaş işyerinin kapısının hemen yanında sigara içiyormuş, acımadan kesmişler cezayı. Sigara yasağı

Üstelik işyerine de ceza kesiliyormuş 5.000 YTL.cik.

Ve işyerlerinde Yasal Uyarı Levhası'nı bulundurmayanlara da 1.000 YTL. hesap kesiyorlarmış.

Bilginize...
Bu mesajdan alıntı yap

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2008 #6
Benim duyduğum şu ki bir vatandaş işyerinin kapısının hemen yanında sigara içiyormuş, acımadan kesmişler cezayı. Sigara yasağı

Üstelik işyerine de ceza kesiliyormuş 5.000 YTL.cik.

Ve işyerlerinde yasal uyarıyı bulundurmayanlara da 1.000 YTL. hesap kesiyorlarmış.

Bilginize...
üzerinde catı olan heryerde yasakmıs Sigara yasağı otobüs duraklarında bile catısız bir iş yeri yapmak lazım Sigara yasağı
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 22-05-2008 #7
en güven bulduğum yer evim ama yakında bebem olunca evde de yasak olacak. Sigara yasağı
Bu mesajdan alıntı yap
baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 22-05-2008 #8
bizim komsuya ceza gelince bizde içmemeye karar verdik tabi yasakların zorlaması ile karar verdik.cezalar içirtene yani kapalı alanda sorumlu kim ise izin verirse 1000 ytl içene ise 62 ytl.
Bu mesajdan alıntı yap

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2008 #9
yakında şemsiye altındada içmek yasaklanır malum üstü kapalı Sigara yasağı
Bu mesajdan alıntı yap
sentezboyut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentezboyut(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2008 #10
Bizim işyerinde zaten yasaktı. Değişen bişey olmadı. Ben zaten günde 2 tane sigara içiyorum. Akşamları ve haftasonları hiç aklıma gelmez. Çocuk ve hamile olan ortamlarda içmem. Sigara içerim ama hiçbir zaman sigarayı savunmam. Faydalı bişey değil zaten. Madem öyle neden içiyorsun? bırak gitsin di mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
sigara, yasağı