Sigara yasağı Yorum Sizin (:

Graficafe - Sigara yasağı Yorum Sizin (: ...

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 07-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Masamdan bir manzara.... Yorum sizin...:surprised::surprised:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 07-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Koyduğunuz bu fotoğrafların sahiplerinden izin var mı acaba? Sigara yasağı Yorum Sizin (: Bu konuda daha hassas olmalıyız bence. Amacınız onlara ceza vermekse, ilgililere gönderseydiniz daha iyi olabilirdi. Hatta o anda uyardınız mı onları? :/
Bu mesajdan alıntı yap

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 07-12-2009 #3
Ne gibi ceza verebilirim buraya koymakla ? Sigara yasağı Yorum Sizin (:
Sigara kullanmayan birisi olarak "oh ohhhh bu tarafada üfür.. İçime çekeceğim hadi hadi " diyecek halim yok değil mi ? Uyarsanda ne fayda...
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(45)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

zaten miadı dolmuş

Alt 07-12-2009 #4
öyle bir ceza rakamı yok benim bildiğim o ne ya 290.800,000 tl ooo bu ne be ne satıpta ödeyecen bu parayı :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
ReFo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ReFo(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-12-2009 #5
adam zaTen sigara içiLmez yazısındaki 290.800.000 TL'yi görünce efkarLanıp içmişTir Sigara yasağı Yorum Sizin (:D Keşke o kadar oLsada versek gbiLernden Sigara yasağı Yorum Sizin (:DSigara yasağı Yorum Sizin (:D 62 TL yazar insan orayaSigara yasağı Yorum Sizin (:
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 07-12-2009 #6
Sigara yasağı Yorum Sizin (:D Hehe. Ya sorun sigara içmeleri değil. İzinsiz benim fotoğrafımın internette gezmesinden rahatsız olurdum. O açıdan bakmanızı istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 08-12-2009 #7
Sigara yasağı Yorum Sizin (:D Hehe. Ya sorun sigara içmeleri değil. İzinsiz benim fotoğrafımın internette gezmesinden rahatsız olurdum. O açıdan bakmanızı istedim.
Katılıyorum.Bence de izinsiz kullanılmamalıydı.
Bu mesajdan alıntı yap

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 08-12-2009 #8
öyle bir ceza rakamı yok benim bildiğim o ne ya 290.800,000 tl ooo bu ne be ne satıpta ödeyecen bu parayı :rofl:
hayali bir rakam tabiki Sigara yasağı Yorum Sizin (:

adam zaTen sigara içiLmez yazısındaki 290.800.000 TL'yi görünce efkarLanıp içmişTir Sigara yasağı Yorum Sizin (:D Keşke o kadar oLsada versek gbiLernden Sigara yasağı Yorum Sizin (:DSigara yasağı Yorum Sizin (:D 62 TL yazar insan orayaSigara yasağı Yorum Sizin (:
ceza 62 milyon değil 62 milyar olsun isterse adım gibibiliyorum yine bu yasağa U-YUL-MA-YA-CAK!
Zaten insanlar birbirlerine saygı duymayı bir bilse böyle yasaklara gerek kalmaycak ama bizim insanımız için sigara içmek değil içmemek ayıp... Ortamda sigara uzatalır mesela kullanmıyorum dersin tepki direk şu "AAA neden başlamadın veya neden içmiyosun, içen ölecekte içmeyen ölmeyecek mi?" bu tepkilerle çok karşılaştım... Sigara yasağına karşı olmayı çok isterdim... Keşke herkez duyarlı olsan içen insanlar içmeyenleri de düşünse biraz hassas davransalar bizlere saygı duysalarda açık havada içseler ve yasak hiç olmasa...
" Ya sorun sigara içmeleri değil" Sigara yasağı Yorum Sizin (: yanlış okumuyorum değil mi ?
Sizi rahatsız eden sigara değilde fotoğrafların izinli bir şekilde kullanılmaması ki izin almadım haberleri yok vs. tarzında bir yazı yazdımda ben mi okuyamıyorum aceba ? Neye dayanarak izinsiz kullanıldğını düşündünüz anlamadım açıkcası
İzinli kullanıldığını ifade etmek için poz vermeleri falan mı gerikirdi aceba diye düşünüyorum.... Gizli çekim hissi uyandırdı sanırım.. Gizli ama çekildikten sonra tek tek gösterdim...
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 08-12-2009 #9
Çok basit. Gizli çekilmiş gibi duruyor. Buna cevap izin aldım olabilirdi. Neden soruma soru sorarak yanıtlıyorsunuz ki. Sigara yasağı Yorum Sizin (: Bunu demeniz yeterli. Öyle olsun. Yasaklara uyulmaması bireylerin suçu. Onları da uyarması gereken bizsek bu durumda sizin uyarmanız gerekirdi. Burada bizim tartışmamız gereksiz. Canınızı sıkmak için yazmıyorum bunları. Düşüncelerimi dile getirdim sadece.
Bu mesajdan alıntı yap

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 08-12-2009 #10
Canımın sıkıldığı falan yok... İşin espirisi orda zaten gizli çektikten sonra aradan biraz zaman geçti ve gösterdim hepsine... haberleri olsa zaten bu şekilde ilginç bişe çıkmazdı bana göre... Bastıra bastıra iki kez izin olayına takıldığnıız için benimde takıldığım yerleri size sorma gibi bir hakkım var sanırım... Bilseydim sizin için profilden çekirdim Sigara yasağı Yorum Sizin (: Son yazdığınız mesajla bir önceki mesajınız çok zıt farkında mısınız Sigara yasağı Yorum Sizin (:

"sigara içmeleri sorun değil"

"Yasaklara uyulmaması bireylerin suçu"
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları