Sigarasız Atatürk

Deneme Çalışmalar - Sigarasız Atatürk ...

Sigarasız Atatürk
sekodenizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sekodenizli

Grafiker / Denizli

Dosya19

Sigarasız Atatürk

Alt 14-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Atatürk'ün elindeki sigarayı sildim ve ayrık olan parmakları birleştirdim. yanlış anlama olmasın ama parmaklar ayrık durunca başka anlamlar çıkabiliyor. değerlendirirseniz sevinirim :wink: Sigarasız Atatürk
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

novem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novem(27)

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 14-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gayet güzel olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-11-2011 #3
Gereksiz bir çalışma gibi. Ata'mızın Grayscala fotolarını renklendirmeye ve pixel hatalarını gidermeye çalışmanız, vaktinizi değerlendirmeniz adına aslında daha da yararlı kanımca. Ayrıca Ata'mızı olduğu gibi sigarasıyla, alkolüyle, her bir karedeki o asil duruşuyla seviyor ve ne olur birçok özelliğini değiştirmeye çalışırken siz olduğu gibi bırakın ve bunları değiştirmeyin diyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-11-2011 #4
Gereksiz bir çalışma gibi. Ata'mızın Grayscala fotolarını renklendirmeye ve pixel hatalarını gidermeye çalışmanız, vaktinizi değerlendirmeniz adına aslında daha da yararlı kanımca. Ayrıca Ata'mızı olduğu gibi sigarasıyla, alkolüyle, her bir karedeki o asil duruşuyla seviyor ve ne olur birçok özelliğini değiştirmeye çalışırken siz olduğu gibi bırakın ve bunları değiştirmeyin diyorum...
Aynen katılıyorum, hatta ben "ne olur" demiyorum, kimin haddine diyorum!
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

sekodenizli

Grafiker / Denizli

Alt 14-11-2011 #5
Aynen katılıyorum, hatta ben "ne olur" demiyorum, kimin haddine diyorum!
Saygılar
Beni hadsizlikle itham etmek sizin ne haddinize. Saygılar yazmışsınız ama yorumunuzun çok saygılı olduğunu söyleyemeyeceğim. Yaptığım çalışmada ne Atatürk'e hakaret var ne de O'nu küçük düşürecek bir şey. Sadece müşterimin isteği üzerine yaptığım bir çalışmaydı. Bir önceki yorumu kabul edebilirim. Eleştiri var, tavsiye var, saygı var. Lütfen yorumlarınız saygı çerçevesini aşmasın.
Teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
OguzOzaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 14-11-2011 #6
Atatürk herşeyi ile Atatürk'tür. Kimsenin Atatürk'ü yargılama gibi bir haddi yoktur olamaz.Gereksiz birçalışma olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap

sekodenizli

Grafiker / Denizli

Alt 14-11-2011 #7
şaka mısınız?
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-11-2011 #8
Beni hadsizlikle itham etmek sizin ne haddinize. Saygılar yazmışsınız ama yorumunuzun çok saygılı olduğunu söyleyemeyeceğim. Yaptığım çalışmada ne Atatürk'e hakaret var ne de O'nu küçük düşürecek bir şey. Sadece müşterimin isteği üzerine yaptığım bir çalışmaydı. Bir önceki yorumu kabul edebilirim. Eleştiri var, tavsiye var, saygı var. Lütfen yorumlarınız saygı çerçevesini aşmasın.
Teşekkürler..
Bir TC Vatandaşı olarak da, bir cumhuriyet kadını olarak da, bu yaptığınız şeyi eleştirmeye haddim var!

Müşterinizi de ayrıca gözlerinden öperim!
Yok sigarası idi, yok alkolü idi, yok bilmem ne idi, uğraşıp duruyorsunuz! Keşke buna ayırdığınız vakti ve enerjiyi onu anlamaya ayırmış olsaydınız! Zaten öyle olsa böyle bir isteği reddederdiniz!

Ayrıca herkesin uslubu da, tepkisi de aynı olmak zorunda değil!
Forum kuralları gereği konuyu daha fazla uzatmayacağım, saygı hak edene duyulur ve kusura bakmayın ama ben bu yaptığınıza saygı duymuyorum.
Kullandığım saygılar kelimesi de bir ironi idi!
Bu mesajdan alıntı yap
hakanc1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanc1

Hiç Biri / İzmir

Alt 14-11-2011 #9
bence güzel olmuş.eline saglık.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-11-2011 #10
Verilen tepkileri de çalışmayı yapan arkadaşı da anladığımı düşünüyor ve konunun grafiktasarımdan öteye giderek farklı yerlere çekilmemesini sizlerden rica ediyorum.

Konudaki yorum yapan arkadaşların anlayış göstereceğini temenni eder ve teşekkürlerimi sunarım.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları