Sigortacıya Yaptığım Broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Sigortacıya Yaptığım Broşür ...

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 05-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gecenin 2 sinde biten bi çalışma, 5 saatlik uykuya kaldım yine Sigortacıya Yaptığım Broşür

Yorumu olan varsa bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 05-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

İlk defa müşteri tasarımı çok janjanlı buldu, bizde bunu yaptık, çok beğendi baskıya gönderdik hemen :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 05-04-2012 #3
ya ilk yaptığın daha şık ve güzel olmuş tüh Sigortacıya Yaptığım Broşür keşke ilk yaptığın basılsaydı Sigortacıya Yaptığım Broşür emeğine sağlık ilki hem renk hem yazı şekiller gayet güzel ben beyendim ama 2. çok sade ve boş olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 05-04-2012 #4
Bende ''Elma sigorta'' ile çalışmıştım. Halbuki kurumsal bir firma ve detaycılar. Bu tarz çalışmaların kabul edilmesi, hatta basılması çok ilginç.
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 05-04-2012 #5
ya ilk yaptığın daha şık ve güzel olmuş tüh Sigortacıya Yaptığım Broşür keşke ilk yaptığın basılsaydı Sigortacıya Yaptığım Broşür emeğine sağlık ilki hem renk hem yazı şekiller gayet güzel ben beyendim ama 2. çok sade ve boş olmuş...
Benimde içim hiç elvermedi, 3 saat uğraşıp yaptığım güzelim çalışma yerine 10 dk da uydurduğum çalışma basılcak :sweating:
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 05-04-2012 #6
Bende ''Elma sigorta'' ile çalışmıştım. Halbuki kurumsal bir firma ve detaycılar. Bu tarz çalışmaların kabul edilmesi, hatta basılması çok ilginç.
Banada enterasan geldi, kurumsal bi iş yapmaya çalıştım sonuç bu oldu :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Alt 05-04-2012 #7
neyse üzülme bakalım hayırlısı... bende hiç beyenmedim araba resmi bile hiç uygun olmamış ama ne yaparsın müşteri işte sonuçta o adam kullanıcak bunu hangisi hoşuna giderse onu bastırır Sigortacıya Yaptığım Broşür
Bu mesajdan alıntı yap
cesar5x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-04-2012 #8
Sevgili Emrah, lütfen kızma ama " beğenmek " sözcüğünü sürekli yanlış yazıyorsun. Farkında değilsin sanırım. Kızmadın öyle değil mi?
Bu mesajdan alıntı yap

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Alt 05-04-2012 #9
Sevgili Emrah, lütfen kızma ama " beğenmek " sözcüğünü sürekli yanlış yazıyorsun. Farkında değilsin sanırım. Kızmadın öyle değil mi?
estafurullah hocam ne kızcam Sigortacıya Yaptığım Broşür teşekkür ederim haklısınız dikkat etmedim hiç bundan sonra beğenirim hep Sigortacıya Yaptığım Broşür
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 05-04-2012 #10
Bende arkadaş alınır belki diye uyarmamıştım, ben yapmam ama şahsen yapmış olsam biri beni uyarsa çok kötü bozulurum, sonuçta ana dilimiz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları