"Sihirli Mantar" Kitap kapağı çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - "Sihirli Mantar" Kitap kapağı çalışması Sponsorlu Bağlantılar http://img193.imageshack.us/img193/7...irlimantar.jpg...

ı.merve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ı.merve

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

http://img193.imageshack.us/img193/7...irlimantar.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
SenAndreaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SenAndreaS

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 13-12-2009 #3
yazı tipi seçimi daha iyi olabilirdi aslında anladığım kadarıyla siyah oraya ciddi bir hava katarken yazı tipi biraz bozmuş.Yanlış anlamayın ama sakın beğendim ama yazıtipi ciddi olsa daha iyi olurdu "Sihirli Mantar" Kitap kapağı çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
aliimren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliimren

Grafiker / Ankara

Alt 13-12-2009 #4
berbat hele bu bir çocuk yada gençlik kitabı ise gerbat ötesi
Bu mesajdan alıntı yap