Sihirli Orman ve Güzel Peri

İllüstrasyon Çalışmaları - Sihirli Orman ve Güzel Peri Sponsorlu Bağlantılar İlk tablet çalışmam. İyi seyirler....

filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 29-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk tablet çalışmam.

İyi seyirler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 29-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gerçekten başarılı bir çalışma olmuş her zaman iyi işin takdirini veririm..
Bayanın duruşu ve ayrıntıları iyi olmuş en çokta omzundan dökülen dantel deseni çok hoşuma gitti.Tebrikler Filiz....
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 29-09-2009 #3
Gerçekten başarılı bir çalışma olmuş her zaman iyi işin takdirini veririm..
Bayanın duruşu ve ayrıntıları iyi olmuş en çokta omzundan dökülen dantel deseni çok hoşuma gitti.Tebrikler Filiz....
Teşekkür ederim Miray Sihirli Orman ve Güzel Peri
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 29-09-2009 #4
Tabletin hayırlı olsun Filiz. Öncelikle tebrik ederim Sihirli Orman ve Güzel Peri
birkaç öneride bulunmak istiyorum..
Gerçekten güzel bir peri, güzel bir yüzü güzel gözleri var. burun, kaşlar ve saç diplerini de gayet başarılı buldum. ama kulaklarında baya karalama yapmışsın gibi geldi Sihirli Orman ve Güzel Peri

Aşağıya doğru inelim Sihirli Orman ve Güzel Peri perimizin omzundaki dantel güzel bir ayrıntı ama resmin geneline göre fazla sırıtıyor. opacitysini düşürüp hafif blur verseydin daha teni gözükseydi çok daha gerçekçi olurdu diye düşünüyorum.

Birde kıyafeti falan çizdikten sonra magictool ile seçip ctrl+shift+ı ile seçimi ters çevirip ctrl+d ile dış bölgesine % 1 veya en fazla 2 feather verirsen kenarlardaki keskinlikten kurtulmuş daha gerçekçi bir görüntü yakalamış olursun Sihirli Orman ve Güzel Peri

Açıkçası peri kızının önündeki küreyi hiç resme yakıştırmadım :utann: orda olmasa veya daha fazla ona özen göstersen daha iyi olur diye düşünüyorum. ama resmin geneline bakıldığında çok hoş duruyor ve göze hitap ediyor..
başarılarının devamını dilerim Sihirli Orman ve Güzel Peri
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 29-09-2009 #5
Teşekkürler Zeynep
Bu mesajdan alıntı yap
...Elite.... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...Elite....

Grafiker / Antalya

Alt 29-09-2009 #6
Genel itibariyle başarılı bir çalışma. Özellikle yüzü ve saçı çok iyi çalışılmış.
Fakat arka fon ve küre çalışmaya çok basit kaçmış. Birde elbisenin danteli ve boyunudaki flurının hatları çok keskin kalmış yani yumuşatılmaya ihtiyacı var.
Yine de tebrik ederim....
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-09-2009 #7
Çok güzel olmuş canım emeğine sağlık.Tabletin hayırlı olsunSihirli Orman ve Güzel Peri
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 29-09-2009 #8
Genel itibariyle başarılı bir çalışma. Özellikle yüzü ve saçı çok iyi çalışılmış.
Fakat arka fon ve küre çalışmaya çok basit kaçmış. Birde elbisenin danteli ve boyunudaki flurının hatları çok keskin kalmış yani yumuşatılmaya ihtiyacı var.
Yine de tebrik ederim....
Arka fonu bilerek basit çalıştım hatta renk kullanmadım ön plandaki peri ve küre daha çok öne çıkması açısından teşekkür ederim Elite Sihirli Orman ve Güzel Peri

Çok güzel olmuş canım emeğine sağlık.Tabletin hayırlı olsunSihirli Orman ve Güzel Peri
Teşekkür ederim canım Sihirli Orman ve Güzel Peri
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-09-2009 #9
tablete ilk alışma dönemi için bence çok çok güzel bir çalışma olmuş.Yüzde ki ifade çok güzel yalnız alt kirpik unutulmuş sanırımSihirli Orman ve Güzel Periyada ben buaralar kirpiklere takmış durumdayımSihirli Orman ve Güzel PeriEline sağlık FilizSihirli Orman ve Güzel Peri
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 29-09-2009 #10
Çok güzel olmuş
Küçük detayları katmassak tabi benimde ilk dikkatimi eken alt k.rpiklerinin olmaması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları