Şiir kitabı için kapak

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Şiir kitabı için kapak ...

Şiir kitabı için kapak
krafftli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krafftli

Grafiker / İstanbul

Şiir kitabı için kapak

Alt 07-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şiir kitabı için kapak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cleanwork isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cleanwork

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence yazarın adı soyadı küçük harfle olmaz baş harfi büyük olmalı ve soyadı büyük harfle olmalı sadeliği yakalamaya çalışmışın fakat üzerinde fazla çalışmadığın için basit olmuş farklı fontlar ve yazı alanlarıyla deniyebilirsin.Aynı zamanda yanlızlığı anlatan daha iyi bir fotograf kullanabilirdin kusura bakma biraz fazla eleştirdim ama eleştiri iyidir kişiyi daha çok düşünceye sevkeder dolayısıyla daha iyi yapar.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 09-12-2007 #3
bence yazarın adı soyadı küçük harfle olmaz baş harfi büyük olmalı ve soyadı büyük harfle olmalı sadeliği yakalamaya çalışmışın fakat üzerinde fazla çalışmadığın için basit olmuş farklı fontlar ve yazı alanlarıyla deniyebilirsin.Aynı zamanda yanlızlığı anlatan daha iyi bir fotograf kullanabilirdin kusura bakma biraz fazla eleştirdim ama eleştiri iyidir kişiyi daha çok düşünceye sevkeder dolayısıyla daha iyi yapar.Kolay gelsin.
Eleştiri düşüncelerine katılıyorum.
Çalışma için eleştirilerinin bir kısmına.Şiir kitabı için kapak
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-12-2007 #4
ben ce insan figürleri kullanabilirsin kapağı ilk gördüğüme içinde korku dolu şeyler yazdığı düşüncesi uyandırdı bende kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2007 #5
yalnızca görselin üzerine yazıları koymuşsun, fazla bir zaman ayrılmamış gibi geldi bana... ben ali bıyıklı olsam adımın daha çok gözükmesini isterdim Şiir kitabı için kapak
Bu mesajdan alıntı yap
kirpi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kirpi

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 12-12-2007 #6
gayet güzel bir tasarım bence bi şeyin güzel olması içinde öyle on saat uğraşılması gerekmez illaki göze hitap ediyorsa yeter demektir bence ama hakkaten yazarın adını büyültmelisin bencede
Bu mesajdan alıntı yap
scala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scala(39)

Grafiker / Kocaeli

Alt 12-12-2007 #7
çok güzel olmuş yorum yapan arkadaşlar daha çok efekti bol çalışmalardan hoşlanıyorlar sanırım ama tarz meselesi ben bu tarz çalışmaları çok beğeniyorum sonuçta şair de beğenecektir.Denemek istersen çalışmanı kopyalayıp şairin adını kapağın yukarısında bulunan koyu kısma aldım C 77 Y 100 le yeşil tonla yazdım altına çok ince olarak beyaz tramlı bir çizgi attım C 77 Y 100 ü %10 tramla şiir kitabının adının üzerine kuşak olarak geçtim benim hoşuma gitti.
Bu mesajdan alıntı yap
byimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 17-12-2007 #8
şairin ismi dışında çok şık duruyor. emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
matbaaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matbaaci

Matbaacı / Aydın

Alt 18-12-2007 #9
öncelikle emeğine sağlık, bu haliylede pek ala kullanılabilir, kendi fikrimi sorarsan ormandaki diğer ağaçları renkli canlı tonlarla ortadaki ağacı da soluk ve gölgeli kullanmakta bir başka yaklaşım olabilirdi. ayrıca yazarın ismi alttaki kompozisyondan bağımsız olarak en üstte zemin içinde ve altında kalın bir beyaz çizgi ile yazarın adını ve kompozisyonu ayırmalıydı diye düşünüyorum. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
P0yraz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

P0yraz(32)

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 24-01-2010 #10
arkadaslardan rica etsem benim bu kapagada yorum yapip elestirseler fikirlerini soyleseler
Şiir kitabı için kapak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
iir, kitab, iin, kapak