Şiir kitabı kapağı:)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Şiir kitabı kapağı:) ...

MagiC_She58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 12-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yeni tasarlamış olduğum şiir kitabı kapagını yorumlarınıza sunuyorum..
[IMG]Şiir kitabı kapağı:)[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 12-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kullanmis oldugunuz resimlerin cozunurlugu dusuk oldugundan kalitesiz bir goruntu ortaya cikmis.. Siir kitabi icin daha farkli estetik fontlar dusunebilirsiniz.. ( ve renklerde tabi ) Bir de alt tarafta yazmis oldugunuz "Sevmek olmektir bence.. Ben de sevmistim olmeden once " yazisi sag taraftan hafif bir tasma yapmis biraz daha kucuk ve farkli fontla duzenlenebilir.. Ayrica yine BENDe derken Ben ve De ayri yazilir.. ( BEN DE ) ...

Basarilar dilerim..

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 12-11-2009 #3
güzel olmuş sade olmuş Şiir kitabı kapağı:)
bende sevmişdim ölmeden önce yazısı siyahlıkdan taşmıs
şairin fotografı pek uyumlu olmamıs renk olarak resim olarak yazı olarak soyadı büyük harfle değil.
ayrıca yazılar farklı bir font olabilir..

emegine sağlık başarılar canım:kiss:
Bu mesajdan alıntı yap

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 13-11-2009 #4
canancım teşekkür ederim..decupe sende ayrıntıları farkedip beni uyardığn için sanada teşekkür ederim.ama renk tonu derken aşk ve ayrılıgı bir arada anlatmıştı şair ..bende ona uygun olsn die siyah ve kırmızıyı birlkte kullandım..yorumlarınız için saolun:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
tuncer özkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuncer özkan(57)

Eğitimci / İstanbul

Alt 15-11-2009 #5
Sayın MagiC_She58k, Merhaba.

Eseri grafik olarak eleştirmeyeceğim.
Ama, arka kapaktaki biyografi ile ilgili olarak birşeyi belirtmeden de geçemeyeceğim.

Biyografinin sonunda diyor ki:
"......şiir kitabı okuyucular tarafından çok beğenilmiştir."

Eseri okumadım.
Doğal olarak şiirler konusunda birşey diyemem.

Ama, bu kitap henüz yayınlanmadığına göre, (yeni tasarlamış olduğunuzu söylüyorsunuz) ya da yayınlanmış olduğunu varsayalım, gittiniz, kitapçıda bu kitabı gördünüz, okudunuz, çok beğendiniz ya da hiç beğenmediniz..

Kitabın arkasına baktınız:
Meğer siz kitabı çok beğenmişsiniz..
Ama haberiniz yok.

Bu biyografiyi yazan (muhtemelen şair); sizin beğenilerinizi önceden bilmiş olabilir mi?

Tuncer ÖZKAN

Not: Ayrıca metinde sekiz tane de imlâ hatası var.
Bu mesajdan alıntı yap

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 15-11-2009 #6
Ben bizzat bu şiir kitabını okudum ve beğendim..onun için öyle yazdım.şiirin kapağı farklıydı ama ben kendimce tasarladım bunu..ve bu bir deneme çalışması.Basılmadı basılmayacak.imla hatalarını farkedip uyardığın için saoL..galiba türkçem bozuk:S
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

arka biyografi

Alt 15-11-2009 #7
çok saçma olmuş büyülü kız okuyanlar çok beğendi ben kitap piyasaya çıksa arkayı okuyunca hayatta almam mesela okunmayan bir kitap okuyucular tarafından beğenilmez bunlara dikkat ederek yazarsan daha iyi olur birde malum imlalar
Bu mesajdan alıntı yap

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 15-11-2009 #8
daha dikkatli olucam diğer sefereŞiir kitabı kapağı:)saolun..
Bu mesajdan alıntı yap
Lambada isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lambada

Matbaacı / Ordu

Alt 11-06-2011 #9
öncelikle emeğe saygı. nokta koymakda sanattır önemli olan onu nereye koyduğunuz ve ne kadar gösterişli kıldığınızdır. imlâ hatalarına gelince grafikerlerin %70 nin imlâ hatası yapması doğaldır. Onlar editör değil grafikerdir ki zaten arkadaşımız mevcut çalışmasını şaşalı bir şekilde göstermiyor.

ikincisi "okuyucular tarafından beğenildi" çalışmanın örnek olması ve baskıya girmemiş olması onun daha önce okunmadığı anlamına gelmez. Ayrıca burada bir reklam var amaç kitabı satmak. Siz yaptığınız grafiklerde "YALAN" söylemiyormusunuz ? Şiir kitabı kapağı:) kırmızı kanatlı kuş, mavi gözlü balık.. su damlasından mum.. Arkadaşlar bırakın imlâ hatası aramayı grafiklerde hatalar ve çözümler arayın..

Son olarak çalışma için; bence kapak yazıları gelişigüzel yazılmış daha derli toplu ve koordineli yapılabilir. Hoş çalışma yinede kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap