Şiir Kitap Kapağı..

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Şiir Kitap Kapağı.. ...

Şiir Kitap Kapağı..
GrapikselDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Şiir Kitap Kapağı..

Alt 02-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şiir Kitap Kapağı..

Altın yaldız baskı yapılacaktır, Saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Renklerde sıkıntı olduğunu düşünüyorum zira kahve gibi koyu bir renge yine ne olduğu belirsiz bi renk kombine edilmiş..
Kahveye krem nefis olurdu.. şahsi düşüncem..
Keza kitap ismi gradientli olması sebebiyle okumada sıkıntı yaratıyor..
Özellikle başlıklarda efect kullanmamanı öneririm. Anlaşılır olması her zaman önemlidir..

Kapak düzeninde sıkıntı olduğunu düşünüyorum zira üst kısımda gereksiz bir yoğunluk söz konusu..
Başlığın altında bulunan yazıyı biraz aşağıya kaydırman orta kısımdaki gereksiz boşluğu yok edecektir...

Keza arka kapak, Yazılarla başlığı ayırmanı öneririm ziyadesiyle yerin mevcut bu şekilde gözü yormaktan öte gitmiyor..

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
GrapikselDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 02-07-2012 #3
Başlıklar altın yaldız olacak sadece altın yaldız gibi dursun diye yaptım burda renk kahveye yakın normalde bordo düzeltim yorumun için teşekkürler Şiir Kitap Kapağı..
Birde ilk kapak çalışmam ondan olsa gerek..
Bu mesajdan alıntı yap