şık manzaralı yol fotoğrafları

Fotoğraf - Resim - şık manzaralı yol fotoğrafları Sponsorlu Bağlantılar takvim için naklıye firmasının araçlarını yerlerştireceğim şık manzaralı yol resimleri lazım. ( dikkat : yan görünüm şart) varsa arşivinde olan paylaşabılırmi arkadaşlar. şimdiden tşk......

yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

ünlem

Alt 06-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

takvim için naklıye firmasının araçlarını yerlerştireceğim şık manzaralı yol resimleri lazım. ( dikkat : yan görünüm şart) varsa arşivinde olan paylaşabılırmi arkadaşlar. şimdiden tşk...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
google ' da arama yaptınız mı? Road walpaper diye arama yaparsanız oldukça bol alternatifli görsel bulma şansınız var. Mutlaka işinize yarayacak görselller çıkacaktır karşınıza.
Bu mesajdan alıntı yap
yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 06-12-2010 #3
tabkide önce aradım bulamağım için burada konu açtım... karşıdan çekilmiş fotolar var benim iki araç yerleştirmem gerek bu araçların ikiside yandan çekilmiş . onun için yan dan çekilmiş yol fotoğrafı lazım...
Bu mesajdan alıntı yap