Sıkıntı ve bir logo

Logo Tasarımları - Sıkıntı ve bir logo ...

Sıkıntı ve bir logo
patraclos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

patraclos

Hiç Biri / İzmir

Sıkıntı ve bir logo

Alt 05-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hayali bir hobi dergisi için yapmış olduğum logo. Ustalarımın yorumlarını bekliyorum. Onların yorumlarını çok seviyorum ve dikkate alıyorum..Sıkıntı ve bir logo

Sıkıntı ve bir logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

byatalay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byatalay

Grafiker / İzmir

Alt 05-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İşi dikdörtgen içinde bitirmeyi ve renkleri kullanarak yapmayı dene çarpı şeklinide çıkar. Bir logo sade, şık, akılda kalıcı olmalı.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2008 #3
ben henüz usta değilim ama amatör bi tasarimci olarak diyebilirimki fena değil ama koyu gri renk olmamış bence daha canlı bir renk seçsen çünkü bu magazin dergisi ve renkli kişiliklerin sıkça işlendiği bi dergi
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-07-2008 #4
renkler çok boğmuş ve bi düzensizlik var bencee
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2008 #5
koyu gri ve mavi uyumlu renklerdir aslında ama burda bi sıkıntı yaratmış ve işini kısıtlamışsın gibi geldi ama bende profesyonel değilim sadece fikrim bu yinede kötü bi çalışma değil Sıkıntı ve bir logo
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, logo, sıkıntı