sıktı eseri bi logo :)

Deneme Çalışmalar - sıktı eseri bi logo :) Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar bi amaç uğruna yapılmıs calışma degildir erin bi arkadasın ismi ona yaptım ondan dolayı adı erin. erin nedir diye sormanıza gerek yok...

dethroned isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dethroned(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar bi amaç uğruna yapılmıs calışma degildir erin bi arkadasın ismi ona yaptım ondan dolayı adı erin. erin nedir diye sormanıza gerek yok sıktı eseri bi logo :)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Şehr-i Udvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Şehr-i Udvan

Grafiker / İstanbul

Alt 08-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logo değilki bu wallpaper... hazır zaten herşey..
Bu mesajdan alıntı yap

dethroned(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-11-2009 #3
Logo değilki bu wallpaper... hazır zaten herşey..
hazır derken ne demek istedin ?

ilaki brush kullanırsın önemli olan brushları nasıl kullanacagın + brushlarıda oldugu gıbı atmamamk gerekır bence hazır demek yanlıs olur
Bu mesajdan alıntı yap
melores isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melores(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2009 #4

ilaki brush kullanırsın önemli olan brushları nasıl kullanacagın + brushlarıda oldugu gıbı atmamamk gerekır bence hazır demek yanlıs olur

katılıyorum...

çalışma hoş olmuş bence onu da artı olarak ekleyeyim... logo da değil afişte ama güzel işte...
Bu mesajdan alıntı yap

dethroned(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2009 #5
katılıyorum...

çalışma hoş olmuş bence onu da artı olarak ekleyeyim... logo da değil afişte ama güzel işte...
ya aslında logo olarak sunmam yanlıs dogru dıyorsunuz o konuda öyle free takıldım işte bi katagorisi yok belki fantastic digital art denilebilir
Bu mesajdan alıntı yap
Şehr-i Udvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Şehr-i Udvan

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2009 #6

o anlamda hazır yani bir yaratılıcılığı bir esprisi yok yani demek istedim... Yani logo diyebileceğimiz biz çalışma değil görsel olarak güzel olabilir ama...
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-11-2009 #7
Öncelikle ellerinize sağlık sıktı eseri bi logo :)
Güzel bir "wallpaper" olmuş :wink:
Hazır brushların kullanılması beni hiç rahatsız etmedi; hem zaten sonuçta bu bir deneme çalışması ve dediğiniz gibi güzel çalışılmış sıktı eseri bi logo :)
ben sadece aşağıya doğru sarkan siyah damlaları beğenmedim.
Yani bence alakasız olmuş; yıldızlar ve renk son derece canlı ve güzel; sanki siyah kan gibi ne gerek var onu anlamadım :S Konseptine ters olmuş bence
Emeklerinize sağlık
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
MagiC_She58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 10-11-2009 #8
bence cok egzotik bişe cıkmış ortayasıktı eseri bi logo :) ben şahsen cok begendim..ve tasarım arka plan felan tamamen sana aitse gercekten baaşrılısın diebilrm=)renk uyumları fln süper..eline saglık:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
tommy89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tommy89

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2009 #9
herşey hazır olduğu için iyi bir kolaj diyebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

dethroned(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2009 #10
yorumlarınız için teşekkür ederim brushlarla yapılmıs bır calışma oldugu için yadırgayan arkadaslar var bence hala yanlıs dusunduklerını dusunuyorum brushları kullanmayacagız dıye bırsey yok brushları bız kullanalım dıye yapıyorlar zaten önemlı olan o brushları en iyi ve en uyumlu sekılde nasıl kullanabılecegimizdir ve brushlarda o kadar zor cizilebilecek brushlar degıl ama elimde hazır varken farklı birşeyini neden çizeyimki kafamda canlandırdıgım sahne buydu tabiki brushlar hazır oldugu için birazdan brushların akısına dogru gittim ama bu brushlar tek tek yapıştırılıyor çalısmaya yani bu calısmayı cıkartabılmek ıcın sadece brushlar degıl yaratıcılıkda gerektigini dusunuyorum ben tekrar tskrler

o anlamda hazır yani bir yaratılıcılığı bir esprisi yok yani demek istedim... Yani logo diyebileceğimiz biz çalışma değil görsel olarak güzel olabilir ama...
yukarda yaptıgım yorumu okursan ne demek istedigimi anlarsin

yanı 750 kişi bakmıs 6 kisimi yorum yapıyor ne kadar yazık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları