silhouette cameo - silhouette cameo flat kesim makinesi 2.el az kullanılmış satılık - İstanbul

İkinci El Pazarı - silhouette cameo - silhouette cameo flat kesim makinesi 2.el az kullanılmış satılık - İstanbul ...

silhouette cameo - silhouette cameo flat kesim makinesi 2.el az kullanılmış satılık - İstanbul
serkanimben isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanimben

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

silhouette cameo - silhouette cameo flat kesim makinesi 2.el az kullanılmış satılık

Marka / Model: silhouette cameo

Ürün ile ilgili açıklama: 4 ay önce aldığım makineyi daha büyük ebatlı bir plotter aldığım için satıyorum, çok az kullanıldı ve mükemmel kondüsyondadır, fiyatı 600 tl pazarlıksızdır.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
silhouette cameo - silhouette cameo flat kesim makinesi  2.el az kullanılmış satılık - İstanbulsilhouette cameo - silhouette cameo flat kesim makinesi  2.el az kullanılmış satılık - İstanbulsilhouette cameo - silhouette cameo flat kesim makinesi  2.el az kullanılmış satılık - İstanbulsilhouette cameo - silhouette cameo flat kesim makinesi  2.el az kullanılmış satılık - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
malisun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

malisun

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-03-2015 #3
Ürün duruyormu?

Yoksa satıldımı?
Bu mesajdan alıntı yap
serkanimben isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanimben

Grafiker / İstanbul