Silver Gold / Altın Gümüş Efekti

İllüstrasyon Çalışmaları - Silver Gold / Altın Gümüş Efekti Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar siteyi takip ediyorum güncel olarak lakin istediğim konuya yakın bir örnek göremedim diyeceğim şu ki müşterimin isteği ceviz nesnesini jaquar logosundaki efekti verebilmem gradientle denedim lakin ...

grafiSAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiSAM

Grafiker / Samsun

Dosya22

Alt 02-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar siteyi takip ediyorum güncel olarak lakin istediğim konuya yakın bir örnek göremedim diyeceğim şu ki müşterimin isteği ceviz nesnesini jaquar logosundaki efekti verebilmem gradientle denedim lakin istediğim sonuç olmadı coral yahut photoshopta nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek var mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafi5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 02-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
efekti vermek istediğin ceviz görselini paylaşabilirmisin videosunu hazırlıyacağım
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-11-2015 #3
Merhaba arkadaşlar siteyi takip ediyorum güncel olarak lakin istediğim konuya yakın bir örnek göremedim diyeceğim şu ki müşterimin isteği ceviz nesnesini jaquar logosundaki efekti verebilmem gradientle denedim lakin istediğim sonuç olmadı coral yahut photoshopta nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek var mı ?
Bu mesajdan alıntı yap