Sınava gircem yardım lütfen...!

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Sınava gircem yardım lütfen...! Sponsorlu Bağlantılar Selam herkese.. Arkadaşlar selçuk üniversitesinde grafik ve içmamrlık sınavlarına girdim ikisindede yedekte kaldım... Kütahya Dumlıpınar üniversitesini denemek istiyorum fakat şöyle bir açıklama var. '2009-ÖSYS’de, ÖSS puanı veya özel ...

StyleType isimli Üye şimdilik offline konumundadır

StyleType

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 23-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam herkese..
Arkadaşlar selçuk üniversitesinde grafik ve içmamrlık sınavlarına girdim ikisindede yedekte kaldım...

Kütahya Dumlıpınar üniversitesini denemek istiyorum fakat şöyle bir açıklama var.

'2009-ÖSYS’de, ÖSS puanı veya özel yetenek sınavı sonucu ile örgün yükseköğretim programına yerleştirilmiş adayların ağırlıklı ortaöğretim başarı puanları ile ilgili katsayıları yarıya düşürülecektir. Bu kural Açıköğretim kontenjanlı programları için de uygulanacaktır.'

Ben geçen sene yani 2009 da 4 yıllık açıköğretim işletme yazdım.Yani sınavına girsem puanım düşecek mi?

Ve Çanakkale on sekiz mart üniversitesi gözüme çarpıyor fakat bu ünvrstye girmek zor mu?

;Biraz yardmcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları