Sıradışı ve İlginç Davetiye Çalışmalarım - Cd Davetiye İçin Cd Üstü Çalışmalarım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Sıradışı ve İlginç Davetiye Çalışmalarım - Cd Davetiye İçin Cd Üstü Çalışmalarım ...

Sıradışı ve İlginç Davetiye Çalışmalarım - Cd Davetiye İçin Cd Üstü Çalışmalarım
acemiprof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acemiprof

Matbaacı / Zonguldak

Dosya15

Alt 25-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyorum. Eski Bir Üyeyim Ama Paylaşıma Yeni Başladım Diyebilirim. Yaz Aylarında Bilgisayara Ayıracak Vaktimiz Olmuyor Malum...

Neyse Lafı Fazla Uzatmayayım... davetiyeleri paylaşayım...

İşte İlk Önce Türkiye'de İlk Kez Benim Tarafımdan Üretilmiş Facebook Sayfası Şeklinde Tasarlanmış Düğün Davetiyesi :

Ve Yine Türkiye'de İlk Kez Benim Tarafımdan Düşünülmüş ve Tasarlanmış Google Düğün Davetiyesi : Sıradışı ve İlginç Davetiye Çalışmalarım - Cd Davetiye İçin Cd Üstü Çalışmalarım

TIME Dergisi Şeklinde Tasarlanmış Farklı Özel Tasarım Davetiyenin Alternatifi ve Türk (Malı) Markası ile Alem Dergisi Kapak Şeklinde Tasarlanmış Düğün Davetiyesi: Sıradışı ve İlginç Davetiye Çalışmalarım - Cd Davetiye İçin Cd Üstü Çalışmalarım

Takvim Yaprağı Şeklinde ve Ajanda Sayfaları Şeklinde Tasarlanmış Düğün Davetiyeleri (esinlenme modellerdir, benim üretimim değildir baştan söyliyelim...) Sıradışı ve İlginç Davetiye Çalışmalarım - Cd Davetiye İçin Cd Üstü Çalışmalarım Sıradışı ve İlginç Davetiye Çalışmalarım - Cd Davetiye İçin Cd Üstü Çalışmalarım

Mutlu Gazete İsimli , Gazete Küpürü Şeklinde Düğün Davetiyesi : Sıradışı ve İlginç Davetiye Çalışmalarım - Cd Davetiye İçin Cd Üstü Çalışmalarım

Cd Üzerinde Evlenecek Çiftlerin Fotoğrafı ve Düğün Bilgileri, İçinde Evlenecek Çiftlerin Videoları , Cd Düğün Davetiyesi Etiket Tasarımları veya Cd Üstü Baskı Tasarım Örnekleri : (Arkaplanlar Photoimpact İle Kesim, Dizgiler Corel Ürünüdür) : Sıradışı ve İlginç Davetiye Çalışmalarım - Cd Davetiye İçin Cd Üstü Çalışmalarım

Lütfen Tasarımlarımızdan Değerli Yorumlarınızı Esirgemeyin... Sizin fikirlerinizle bu modelleri daha da geliştirmeye çalışacağım.

Şimdiden Çok Teşekkür ediyor, Fikir VEREN VE yorumda bulunan Saygıdeğer grafiker kardeşlerime ve abilerime sevgilerimi ve selamlarımı sunuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 25-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fikirler çok güzel ama tasarım açısından aynısını söyleyemem.
tasarımda kaliteli ama aklında çizdiğin görüntüyü yakalayamadığını düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
acemiprof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acemiprof

Matbaacı / Zonguldak

Alt 26-10-2010 #3
bazen müşteri standartların dışına çıkabiliyor. mesela yazılar büyük olsun az daha, davetlilerin gözüne girsin biraz diyebiliyorlar, bu gibi durumlarda da mecburen standart dışı ebatlarda bir yazıtipi ile hazırlamak zorunda kalabiliniyor. (bu söylediğim facebook ve google davetiyesi için geçerli ) gerçi düğün davetiyesi müşterisi normal bir işyerine katalog yada ilan yada kartvizit basmak gibi değil, müşteriye ne verirsen kolayca beğenebiliyor. önemli olan özenerek ve müşteri gözüyle bakılarak yapılması bir işin. Ondan Sonra zaten gerisi geliyor. ilerleyen süreçte elbetteki daha iyilerini de koyacağım bu paylaşım platformuna zamanla... onlarda inş biraz daha düzelmiş göreceksiniz ...
Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 26-10-2010 #4
Başarılısınız Ama Bunları Tasarlıyamaşsınız Fikir Güzel +1

Bu mesajdan alıntı yap
isacan41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isacan41

Grafiker / Kocaeli

Alt 02-11-2010 #5
guzel fikirler emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Şeyma Erdinç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Şeyma Erdinç(24)

Öğrenci (Grafik) / Yalova

Alt 02-11-2010 #6
cd'ler hoş değil :/ pek beğenmedim.. ama diğerleri güzel olmuş Sıradışı ve İlginç Davetiye Çalışmalarım - Cd Davetiye İçin Cd Üstü Çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
gunesinkizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunesinkizi

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2010 #7
emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap