şirket içi A4 dosya,yardımcı olursanız sevinirim.

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - şirket içi A4 dosya,yardımcı olursanız sevinirim. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar başlığı umarım doğru yere açmışımdır. Elimde bir dosya tasarımı var,işi baskıya göndericem ve daha önce hiç dosya yapmamıştım.İşin sorunsuz bitmesini istiyorum.2 tane yan A3 sayfaya yerleştirip ...

suis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar
başlığı umarım doğru yere açmışımdır.

Elimde bir dosya tasarımı var,işi baskıya göndericem ve daha önce hiç dosya yapmamıştım.İşin sorunsuz bitmesini istiyorum.2 tane yan A3 sayfaya yerleştirip göndermem doğrumudur? (aşagıdaki gibi?) yoksa Ayrı A4 lerdemi göndermeliyim baskıya? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 11-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
içindede baskı varsa revolta yapabilirsin yoksa sadece tek a3 hazırla
Bu mesajdan alıntı yap
suis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-11-2007 #3
tamam.
peki iç kısımlarda sayfaları tutması için yapılan yerlere birşey yapılması gerekli mi? dosya olacak dediğimizde baskı yapacak yer onun ekstra bi yer olduğunu anlar mı?
( stajım yeni bitti,çok panik yapıorum o yüzden parayla çalışmak çok stres bi olaymış şirket içi A4 dosya,yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dosya