Şirket Logo Tasarımı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Şirket Logo Tasarımı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli ...

ÇİZGI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ÇİZGI

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şirket Logo Tasarımı Yaptırılacaktır

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Kendi şirketimize logo gerekli ... girimciyiz tek bir iş yapmıyoruz; inşaat mimarlık içmimarlık enerji otel gıda her türlü sektöre ilerde şirket polıtıkası olarak açılmayı düşünüyoruz yeni kurulduksayılır logomuz sade kalıcı ve her işe uygun olmasını ıstıyoruz ..gereksız çizgi resım logo renk istemıyoruz sadelık ön planda uygun farklı bir yazı karakterı bıle yeterlı yanında ufak bır logo olması bızım ıcın yeterlı olacaktır.. ılgılenen arkadaslar mesaj atabılırler

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Şirket Logo Tasarımı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli - Şirket Logo Tasarımı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli ya da Şirket Logo Tasarımı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Şirket Logo Tasarımı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2012 #3
size e-mail gönderdim
ynserg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynserg

Grafiker / Van

Alt 07-05-2012 #4
mail gönderildi...
protesto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

protesto

Grafiker / Kocaeli

Alt 10-05-2012 #5
mail gönderdim.

ÇİZGI

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-05-2012 #6
İlanımız ile ilgili çok sayıda mesaj aldık ve değerlendirmelerimiz neticesinde ilgilenen arkadaşımız vardır.

İlginize teşekkürler.
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 13-05-2012 #7
bunca yıldır bu forum sitesine giriyorum ve böle bir ilanla ilk kez denk geliyorum, bu ilanı veren ÇİZGİ isimli işverene ilanının arkasında durdurduğu ve adam gibi bir ilana verdiği ve gönderilen tüm maillere cevap verdiği icin sonsuz teşekkür ediyorum adım gökhan bu arada ilan sahibiyle şahsen tanışmıyorum ancak yaptığım calışmaları kendisine gönderdim cevabı olumsuz da olsa kendisine minnetarım böle bir işveren herkesin başına diyorum ve tekrar tşk ediyorum kendisiyle calışmaktan şeref duydum
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 17-05-2012 #8
Bu şahsın iş talebi ile alakalı yazdığım mail üzerine gelişen diyalogdan bir iki alıntı yapıyorum, yorum sizlerin...

Yazdığım mail üzerine gelen cevap:
-Teklifiniz bizcede uygundur sizi değerlendirmeye alıyoruz, Fakat çözüm ortağımız olarak bir kaç örneğinizi görmek isteriz

Ben:
-Merhaba,
öncelikle teşekkür ederim.
özellikle ne tarz örnekler görmek isterseniz o kategoriden yollayayım, daha tatminkar olur.

Cevap:
-Çalışmalarınızı görelım derken bize isteklerimiz doğrultusunda yapacagınız çalışmalar bunlar bizim için sizin adınıza referans ve taminat olacak...

Ben:
-Merhaba,
Referans çalışma diye bir şey olmaz, referans çalışma, daha önce yaptıklarımdan fikir sahibi olmanız için göreceklerinizdir.
Portfolyomdaki çalışmalar size bir fikir vermiş olmalı, eğer yeterli gelmedi ise başka çalışmalarda atayım.
Ama sizin için birşeyler yapmamı istiyorsanız bu referansa girmez, anlaştığımız ve start verdiğimiz an elimden gelenin en iyisini yaparım.
Ama bu şekilde bir çalışma beklemeyin lütfen.

Cevap:
-Bizi anlamıyorsunuz ve çok yorucusunuz ve çok problemsiniz kendi ukalalığınızı başkasına saklayınız iyi günler...

Bir iki mail daha var devamı ama bende kalsın...

ÇİZGI

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-05-2012 #9
Bizim iş ahlakımız ve terbiyemiz bellidir sizin yaklaşımıza göre cevap verdim ukla insanlara sabrımız yoktur teklifini verirsin cevabını alırsın yaparsın yapmazsın ama ders vermeye kalkmaya haddin yok verirsen ders alırsın sonra içine oturur böyle sitelerde bir insanla yaptığın özel bir yazışmayı yayarsın zaten arkadaşlarımızda taktir edeceklerdirki sizin bu davranışınızla nasıl birisi olduğunuz aşıkar ortadadır. Ayrıca bir iş ahlakınada hiç uygun değildir sizi elemekle doğru bir karar verdiğimi tekrar görüyorum..

ÇİZGI

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-05-2012 #10
bunca yıldır bu forum sitesine giriyorum ve böle bir ilanla ilk kez denk geliyorum, bu ilanı veren çizgi isimli işverene ilanının arkasında durdurduğu ve adam gibi bir ilana verdiği ve gönderilen tüm maillere cevap verdiği icin sonsuz teşekkür ediyorum adım gökhan bu arada ilan sahibiyle şahsen tanışmıyorum ancak yaptığım calışmaları kendisine gönderdim cevabı olumsuz da olsa kendisine minnetarım böle bir işveren herkesin başına diyorum ve tekrar tşk ediyorum kendisiyle calışmaktan şeref duydum
teşekkür ederim gökhan bey sizin bilgileriniz neydi bana tekrar bir mail atarmısınız
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları