şirket logosu

Logo Tasarımları - şirket logosu ...

şirket logosu

şirket logosu

Alt 28-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ilk mesajım ve ilk paylaşımım umarım burada hep birlikte güzelce vakit geçiririz.yapılan paylaşımları inceledim gerçekten burada birlik ve beraberlik var.yapılan paylaşımlara bir ilgi bir alaka söz konusu.benide aranıza almak isterseniz sizlerle birarada bulunmanın zevkini çıkaracağım.

değerli grafikerler.net üyeleri sizlerden "elti" ile ilgili yapmış olduğum font çalışmasının renk konusunda bana fikir vermenizi istesem.bu çalışmayı yarına yetiştirmem gerekiyor.size biraz "elti"den bahsedeyim "elti" açılacak olan tekstil fabrikası ve şu an faaliyette olan bir bilgisayar firmasının şirket adı.bana şimdiden yardımlarınızı esirgemeyeceğinizden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum...

şirket logosu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ScoobyDoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ScoobyDoo

Grafiker / Balıkesir

Alt 28-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
süper logo olmuş arkadaşım. ben daha hayatımda böyle logo görmedim. bravo tebrik ederim. süper.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 28-02-2008 #3
Öncelikle sitemize hoşgeldin.. Buradaki bütün üyelerin seninle ellerinden geldiği kadar paylaşım içinde olacaklarından eminim... Logo için şöyle bir yorum yapabilirim... Üzerinde biraz daha oynamalısın bence.. Tam oturmuş bir logo değil... Bordo ve krem tonlarını deneyebilirsin renk olarak...
Bu mesajdan alıntı yap

o sizin güzelliğiniz

Alt 28-02-2008 #4
süper logo olmuş arkadaşım. ben daha hayatımda böyle logo görmedim. bravo tebrik ederim. süper.

teşekkür ederim bu nezaketinizden ötürü.benim ihtiyacım şu an için bu logoya renk alternatifi bulamadığımdan sizlerden yardım talebinde bulunuyorum lütfen yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-02-2008 #5
Öncelikle sitemize hoşgeldin.. Buradaki bütün üyelerin seninle ellerinden geldiği kadar paylaşım içinde olacaklarından eminim... Logo için şöyle bir yorum yapabilirim... Üzerinde biraz daha oynamalısın bence.. Tam oturmuş bir logo değil... Bordo ve krem tonlarını deneyebilirsin renk olarak...
Hoşbuldum teşekkür ederim.Ne gibi oynamalar yapmalıyım sence logoda eksik olan birşeymi gözüne çarptı yoksa şirketin vizyonuyla uyumsuz birşeymi sözkonusu ? renk alternetifleri hakkında vermiş olduğun iki rengi deneyip onuda paylaşacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
kıvılcım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kıvılcım

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 28-02-2008 #6
Arkadaşlar ilk mesajım ve ilk paylaşımım umarım burada hep birlikte güzelce vakit geçiririz.yapılan paylaşımları inceledim gerçekten burada birlik ve beraberlik var.yapılan paylaşımlara bir ilgi bir alaka söz konusu.benide aranıza almak isterseniz sizlerle birarada bulunmanın zevkini çıkaracağım.

değerli grafikerler.net üyeleri sizlerden "elti" ile ilgili yapmış olduğum font çalışmasının renk konusunda bana fikir vermenizi istesem.bu çalışmayı yarına yetiştirmem gerekiyor.size biraz "elti"den bahsedeyim "elti" açılacak olan tekstil fabrikası ve şu an faaliyette olan bir bilgisayar firmasının şirket adı.bana şimdiden yardımlarınızı esirgemeyeceğinizden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum...

şirket logosu
hoşgeldin aramıza
bir hoşgeldin mesajı olarak güzel şeyler yazmışsın özellikle ''burada birlik ve beraberlik var'' fakat can sıkıcı insanlarda çıkabiliyormuş...
renk konusunda hayaline katılıyorum bordo ve lila rekleri düşünülebilir... unutmaki herşey senin elinde çalışmlarında başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

teşekkür ederim

Alt 28-02-2008 #7
hoşgeldin aramıza
bir hoşgeldin mesajı olarak güzel şeyler yazmışsın özellikle ''burada birlik ve beraberlik var'' fakat can sıkıcı insanlarda çıkabiliyormuş...
renk konusunda hayaline katılıyorum bordo ve lila rekleri düşünülebilir... unutmaki herşey senin elinde çalışmlarında başarılar
Hoşbuldum teşekkür ederim.olsun hayat herzaman iyilerle karşılaşmanı sağlamayabiliyor,ozaman bu fırsatları değerlendirip dezavantajları iyi birer basamak olarak kullanıp avantaja çevirmelisin diye düşünüyorum.

evet işte karşınızda fikirlerinize saygı duyduğum gri ve bordo renk çalışması

şirket logosu
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 28-02-2008 #8
Sanırım yanlış okudunuz şirket logosu gri - bordo değil... Krem bordo yazmıştım... Özellikle zemin bordo elti yazısı krem deneyebilirsin.. Bir görelim nasıl duruyor... Birde yazının etrafındaki kontürü kaldır bence.. Eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
uguraydogar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguraydogar

Grafiker / İstanbul

Alt 28-02-2008 #9
Fontu değiştirme şansın var mı? Çünkü benim pek hoşuma gitmedi elti karakterlerin arasında bi bağlantı yok bağımsız gibi, eğer font bu olcak diyorsan arkada ki dikdörtgeni kaldırmanı tavsiye ederim renk konusunda ise tek renk laciverti bu logoya göre öneririm karar senin...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-03-2008 #10
Bence Çok Sade Kaçmış Biraz Fontu Değiştir Vede Birşeyler Ekle şirket logosu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
teknoloji, tekstil