Şirket Tanıtım Broşürü

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Şirket Tanıtım Broşürü Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar çalıştıgım şirketin işlerini anlatan tanıtım broşürü yapıyorum. Demo olarak iki sayfa çıkardım devam etmeden önce sizlerinde fikirlerini almak istedim. Ekleyebileceğim veya çıkarabileğim şeyler varsa söyleyip fikirlerinizi ...

Şirket Tanıtım Broşürü
gtufekli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gtufekli

Webmaster / İstanbul

Şirket Tanıtım Broşürü

Alt 17-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar çalıştıgım şirketin işlerini anlatan tanıtım broşürü yapıyorum. Demo olarak iki sayfa çıkardım devam etmeden önce sizlerinde fikirlerini almak istedim. Ekleyebileceğim veya çıkarabileğim şeyler varsa söyleyip fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirm..

Şirket Tanıtım Broşürü
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 17-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hizmetler yazısındaki gölgeyi kaldırabilrisiniz sade daha güzel olur gibi. Alt tarafta teknik özellikler , özel hizmetler kısmındaki tablo içinde bulunan yazılar tablonun fon rengi yüzünden boğulmuş orayı birazdaha okunur halde yapabilirsiniz. arka resimde baskı formatına uygun ise çözünürlk vb . şekilde yani. onun haricinde benim gözüme çarpan bişey olmadı emeğine sağlık Şirket Tanıtım Broşürü
Bu mesajdan alıntı yap
gtufekli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gtufekli

Webmaster / İstanbul

Alt 17-11-2011 #3
Tablo başka yerden alıntı , güncelleneceği için eskisini koydum Şirket Tanıtım Broşürü teşekkürler yorumlar için Şirket Tanıtım Broşürü
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 17-11-2011 #4
* ''hizmetler..services..'' yazılarının altındaki gereksiz gölgelendirmeyi kaldırmalısın. Dişi olarak bir bant çalışmasının içinde kibar bir font seçimiyle daha kurumsal olabilir.
* Sayfa kenarlarına değil alt ve üst kısma tek renk mavi, kırmızı vb.. bant koyman daha bir hareket getirebilir.
* Tablo seçeneğini gözden geçirmeli ve yeni bir düzenlemeyle bir tablo yapmalısın.
* Sayfanızda çok boş alan var. Değerlendirmeniz icap eder.
Bu mesajdan alıntı yap