Şirketimiz bünyesinde çalışacak uzun dönemli freelance grafiker aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Şirketimiz bünyesinde çalışacak uzun dönemli freelance grafiker aranıyor - İstanbul ...

Şirketimiz bünyesinde çalışacak uzun dönemli freelance grafiker aranıyor - İstanbul
lamasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lamasya

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şirketimiz bünyesinde çalışacak uzun dönemli freelance grafiker aranıyor

Aranan Şehir: İstanbul

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Uzun dönemli çalışacak freelance grafikerler arıyoruz.

Özellikle sosyal medya hesaplarında ve afişlerde kullanılacak görsellerin tasarımı ile birlikte infografik tasarım da yapabilen arkadaşlar tercihimizdir.

İlgilenenlerin çalışmalarının linkini paylaşmasını rica ederiz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Şirketimiz bünyesinde çalışacak uzun dönemli freelance grafiker aranıyor - İstanbulŞirketimiz bünyesinde çalışacak uzun dönemli freelance grafiker aranıyor - İstanbulŞirketimiz bünyesinde çalışacak uzun dönemli freelance grafiker aranıyor - İstanbulŞirketimiz bünyesinde çalışacak uzun dönemli freelance grafiker aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

mtnky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mtnky

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2015 #3
İstanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim.Yaklaşık 3 yıldır grafik tasarım işi ile uğraşmaktayım.Eğer ilgilenirseniz ********* numaradan bana ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla...
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2015 #4
​Merhaba ben " Sedat Gül" freelance grafik tasarımcıyım,
ciddi,tecrübeli ve profesyonel tasarımcı ile çalışmak isterseniz.
hafta içi : 09:00 - 18:00 saatlerinde bana ulaşabilirsiniz.

Lütfen Linkleri İnceleyiniz >>>

Web : Sedat Gül | Freelance Grafik Tasarımcı Ataşehir/İstanbul

Referanslar : www.sedatgul.com/katalog.pdf

Kurumsal Kimlik Sunum : Kurumsal Kimlik Sunumu

Katalog Tasarım Sunum : Katalog Çalışması (Sunum Şekli)

Logo Tasarımıı : Logo Tasarımı

Tekrar Görüşmek Üzere...

Sedat Gül
Reklam Danışmanı
ve Grafik Tasarımcı
nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 17-02-2015 #5
bi devlet üniversitesinde grafiker olarak çalışmaktayım. ilanınızla ilgileniyorum.
iletişim adresim.