Şirketimizin E-ticaret departmanında görevlendirilecek bayan fotoğrafçı aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Şirketimizin E-ticaret departmanında görevlendirilecek bayan fotoğrafçı aranıyor - İstanbul ...

Şirketimizin E-ticaret departmanında görevlendirilecek bayan fotoğrafçı aranıyor - İstanbul
salesbeethoven isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salesbeethoven

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-05-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şirketimizin E-ticaret departmanında görevlendirilecek bayan fotoğrafçı aranıyor

Program/Seviye: Şirketimizin E-ticaret departmanında görevlendirilecek;
-Ürün çekiminde deneyimli
-Styling yapabilen
-Photosop kullanabilen
Bayan fotoğrafçı arayışımız bulunmaktadır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Medeni Hali: Evli

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-05-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Şirketimizin E-ticaret departmanında görevlendirilecek bayan fotoğrafçı aranıyor - İstanbulŞirketimizin E-ticaret departmanında görevlendirilecek bayan fotoğrafçı aranıyor - İstanbulŞirketimizin E-ticaret departmanında görevlendirilecek bayan fotoğrafçı aranıyor - İstanbulŞirketimizin E-ticaret departmanında görevlendirilecek bayan fotoğrafçı aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..