Şirketimizin ihtiyaçları için grafiker aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Şirketimizin ihtiyaçları için grafiker aranıyor - İstanbul ...

mahacan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahacan

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

şirketimizin ihtiyaçları için grafiker aranıyor.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel ve photoshop orta seviyede kullanıcı.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Şirketimizin çeşitli ihtiyaçları oluyor. Etiket, flyer, katalog, broşür gibi. Bunları hzırlamakta bize yardımcı olacak bir grafiker arıyorum.

Herşeyden önce iyi huylu ve sabırlı birisini arıyorum, birde ofisimize yakın. (Kadıköy Hasanpaşa'ya yakın)

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Şirketimizin ihtiyaçları için grafiker aranıyor - İstanbul - Şirketimizin ihtiyaçları için grafiker aranıyor - İstanbul ya da Şirketimizin ihtiyaçları için grafiker aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Şirketimizin ihtiyaçları için grafiker aranıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

skynetoktay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skynetoktay

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2012 #3
Merhaba, freelance olarak size yardımcı olabilirim,
tek sorun mail ve telefon ile iletişimde sorun olmayacaksa sizin için avrupa yakasından destek sunabilirim.
mahacan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahacan

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2012 #4
Arkadaşlar herkese teşekkür edeyorum, kesinlikle kadıköye yakın birisini aıyoruz arasıra yüzyüze çalışmak, çay kahve içmek istiyoruz...

Çok sayıda mesaj aldım, hepsini tek tek cevaplamaya çalışıyorum... Şimdilik yeni başvuru göndermeyiniz teşekkür ederim... Herkese başarılar.
nuriQocca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nuriQocca

Öğrenci (Grafik) / Bolu

Alt 10-04-2012 #5
Çay kahve eşliğinde çalışmayı sohbeti severim ama şimdilik başvuru göndermiyorum Şirketimizin ihtiyaçları için grafiker aranıyor - İstanbul
İyi çalışmalar..
s_dizmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

s_dizmen

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2012 #6
Merhaba, kadıköy altıyolda freelance ofisim var isterseniz görüşebiliriz.
Selçuk BÜYÜKALTAY - *********
deli_dus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deli_dus

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2012 #7
Kadıköy Fikirtepe'de ikamet ediyorum.
Dilerseniz yardımcı olabilirim
leonidas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leonidas

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2012 #8
ilanınızla igileniyorum..

Kamu personeliyim..

size çok rahat destek olurum.. İş yerim size yakın..