Şirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Şirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz - Türkiye Geneli ...

myavuz53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myavuz53

Webmaster / İstanbul

Alt 07-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: şuan ki şirketimizin logosunu değiştirmek istiyoruz. Yeni ve daha modern bir tasarım istiyoruz. örnek olarak bir kaç tane logo çalışması gönderildikten sonra içlerinden bir tanesi seçilip kartvizit için de çalışmaların yapılması istenilecektir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Şirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz - Türkiye GeneliŞirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz - Türkiye GeneliŞirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz - Türkiye GeneliŞirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
efe810 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efe810

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-01-2016 #3
Merhaba size bu konuda yardimci olabilirim

Portfolyo icin Efe Ursavaş | Graphic Designer | Portfolyo
Bu mesajdan alıntı yap

myavuz53

Webmaster / İstanbul

örnek çalışma

Alt 08-01-2016 #4
Şirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: şuan ki şirketimizin logosunu değiştirmek istiyoruz. Yeni ve daha modern bir tasarım istiyoruz. örnek olarak bir kaç tane logo çalışması gönderildikten sonra içlerinden bir tanesi seçilip kartvizit için de çalışmaların yapılması istenilecektir.
<br/>
mail atan arkadaşlara bakıyorum fakat örnek logo çalışmalarınızı gösteren olursa daha iyi olur karar verebilmek için ayrıca istediğiniz ücret miktarını da yazmanızı rica ediyorum.
şuanki logo için buradan bakabilirsiniz : Mikro Muhasebe Yetkili Satıcı Eğitim E-Fatura E-Defter Hesapçı Enerji

logo ve fontun kurumsal bir kimliği olması önemlidir. renk olarak mavi beyaz ve kırmızı olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
leventelpen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leventelpen(53)

Karikatürist / İstanbul

Alt 08-01-2016 #5
Her örnek tasarım gönderene örneği karşılığını istediği ücretten verecek misiniz, yoksa "A, bu olmamış" deyip kabul etmeden geri mi çevireceksiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
uses.crt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uses.crt

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-01-2016 #6
Her örnek tasarım gönderene örneği karşılığını istediği ücretten verecek misiniz, yoksa "A, bu olmamış" deyip kabul etmeden geri mi çevireceksiniz?

Yok yaw ucuza düzgün bişi çıkar mı diye yemliyorlar. Şirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz - Türkiye Geneli
Bu mesajdan alıntı yap
leventelpen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leventelpen(53)

Karikatürist / İstanbul

Alt 10-01-2016 #7
Yok yaw ucuza düzgün bişi çıkar mı diye yemliyorlar. Şirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz - Türkiye Geneli
Yahu tam itiraf ettirecektim, tüh çaktılar köfteyi şimdi Şirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz - Türkiye Geneli Şirketimizin logo tasarımını değiştirmek istiyoruz - Türkiye Geneli
Bu mesajdan alıntı yap
grafikbilimdir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikbilimdir

Grafiker / Balıkesir

Boşuna uğraşmayın

Alt 10-01-2016 #8
Bu tip ilanları site op ları müşteriyle anlaşmadan yayınlamıyor. Bütün üyeler avcunu yalar.
Bu mesajdan alıntı yap
superclarkie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

superclarkie(36)

Ressam / İstanbul

Alt 11-01-2016 #9
Yine birileri milletin emeğini sömürecek belli logo işleri böyle genelde 100 lira mı verecekler acaba?
Bu mesajdan alıntı yap

myavuz53

Webmaster / İstanbul

Alt 11-01-2016 #10
Herkes birşeyler yazmış okudum. ilk önce mailere baktım. Örnek çalışmalar derken referanslarınız veya portfolyolarınızı demek istemiştim.Konuyu yoğun bir vakitte açtım. zaten dikkat ederseniz detaylarla ilgili ikinci bir açıklama da yaptım. Kimsenin emeğini hakkını vermemek yada yapılan işi küçük görmek yada şunu "3 5 kuruşa, ucuz olsun da olsun işte " mantığıyla iş yaptırmam. Çok uçuk kaçık fiyatlar verenlerde oldu.Uygun fiyat verenlerde oldu.Tek başıma karar vermiyorum. Şirkette arkadaşlarla beğendiğimiz çalışmalar gönderen arkadaşla çalışmaya karar verdik. Kendim de zamanın da logo, arayüz tasarımı,kartvizit, dergi vsvs tasarımlar yaptım.Neyin nasıl olduğunu bilirim.Fakat benim bununla uğraşacak vaktim olmuyor. Kimin nasıl bir çalışma yaptığını görmeden nasıl iş vereyim?Bana gönderilen maillerden bir kaç tanesine de geri dönüş yaptım. Email atan bir arkadaşla anlaştık. Neyse lafı da uzatıp birşey söylemek istemiyorum. Arkadaşlar konuyu kilitleyebilir yada silebilirler. Biz arkadaşla anlaştık. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları