Şişlideki Reklam Ajansımıza Stajyer takım arkadaşı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Şişlideki Reklam Ajansımıza Stajyer takım arkadaşı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Şişlideki Reklam Ajansımıza Stajyer takım arkadaşı Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Şişlideki reklam ajansımıza bayan stajyer grafik tasarımcı takım arkadaşı ...

cagriktk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagriktk

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şişlideki Reklam Ajansımıza Stajyer takım arkadaşı

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Şişlideki reklam ajansımıza bayan stajyer grafik tasarımcı takım arkadaşı aramaktayız. Biraz Photoshop bilgisi bizim için yeterlidir. İlgilenenlerin acil; aiağıdaki mail adreslerimize atmaları yeterlidir.

E-posta: ********* - *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Şişlideki Reklam Ajansımıza Stajyer takım arkadaşı - Türkiye Geneli - Şişlideki Reklam Ajansımıza Stajyer takım arkadaşı - Türkiye Geneli ya da Şişlideki Reklam Ajansımıza Stajyer takım arkadaşı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Şişlideki Reklam Ajansımıza Stajyer takım arkadaşı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..