Sistem Geri Yükleme Sorunu Yardım

Windows - Sistem Geri Yükleme Sorunu Yardım ...

BeHraM_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BeHraM_

Matbaacı / Siirt

Alt 27-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sistem geri yükleme yapamıyorum Ben 1 hafta Öncesine Getirmek istiyorum ama Bi hafta oncesini secemıyorum cunku koyu renkte olan gunlertı tıklamamı istiyor benden Ve hergunde bi program ekleyip kaldırıyorum o gunun koyu renkte olması lazımdı Turkojan Programını yuklemeden once gosteriyordu ama suan gostermıyor.. Turkojan Programını Yükledikten sonra böle oldugunu düşünüyorum... Nasıl Düzeltebilirim Bunu ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 27-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
[COLOR="Red"]DikkatSistem Geri Yükleme Sorunu Yardım/COLOR]Windows XP, aşağıdaki senaryolarda geri yükleme noktaları oluşturabilir:

Bir yükleme veya yükseltme işlemi gerçekleştirildiğinde
Bilgisayar çalışır durumdaysa 24 saatte bir
Manuel olarak, herhangi bir zamanda
Geri yükleme noktaları, Windows işletim sistemleri tarafından kullanılan sistem ve kayıt defteri ayarları hakkında bilgi içerir. Sistem geri yükleme, kişisel veri dosyalarını yedeklemez veya bozulmuş ya da silinmiş kişisel dosyaları kurtarmaz. Verileri yedeklemek için, bant sürücüsü, CD veya USB (Evrensel Seri Veriyolu) depolama aygıtı gibi özel bir yedekleme sistemi kullanmanız gerekir.

Denetim masası ->Program Ekle veya Kaldır dan yüklediginiz programı kaldırıp, tekrar Sistem geri Yükleme noktası oluşturmayı deneyin.
Bu mesajdan alıntı yap

BeHraM_

Matbaacı / Siirt

Alt 27-05-2009 #3
Gecen gun Google Eart programını yüklemiştim onunla birlikte başka bi program daha yüklenmiş ve bazı dosyalarıma zarar vermiş nasıl bi zarar Altakı fotoda gosterıyor..

Programı Coktan Kuruttum Bilgisayarımdan Ama nafile yine olmadı
Bu mesajdan alıntı yap
Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-05-2009 #4
O html simgesini denetim masasından klasör seceneklerine girip dosya türlerinden degiştirmen gerekli.Güncel bi antivirüs programı kurup sisteminizi bi taratın.

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap

BeHraM_

Matbaacı / Siirt

Alt 27-05-2009 #5
O html simgesini denetim masasından klasör seceneklerine girip dosya türlerinden degiştirmen gerekli.Güncel bi antivirüs programı kurup sisteminizi bi taratın.
Anlamadım Klasor Seceneklerine Girip nasıl Dosya Turlerini Değiştirecez Bıraz acıklarsanız...sevınırım
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 27-05-2009 #6
-Bilgisayarım'ı açın.
-Üst menüden araçlar'a tıklayın. Oradan da klasör seçeneklerini açın.
Buradan dosya türleri sekmesine gelin.
Kayıtlı dosya türleri listesinden html 'yi bulun onu seçin ve değiştir butonuna tıklayın.Buradan da kullanmak istediğiniz internet tarayıcısını seçin. Uygula ve tamam'a bastıktan sonra sorun çözülecektir.

Bu mesajdan alıntı yap

BeHraM_

Matbaacı / Siirt

Alt 27-05-2009 #7
Dediğiniz Gibi Yaptım yinede olmadı Html simgesine donuşmedi

Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 27-05-2009 #8
Resimde htm üzerinde değişiklik yapmışsınız. HTML'de yapın tekrar isterseniz. Gerçi orada zaten ie ile açıldığı belli oluyor. Siz yine de bir değiştirin. Sadece simge sorunu var sanırım öyle mi? Çift tıklayınca iexplorer ile açılıyor yani? Internet Explorer'ı kaldırıp tekrar yüklemeyi denemenizi isteyeceğim ama tam olarak kestiremiyorum işe yarar mı diye.
Bu mesajdan alıntı yap

BeHraM_

Matbaacı / Siirt

Alt 27-05-2009 #9
Çift tıklayınca iexplorer ile açılıyor yani? evet Çift Tıklayınca i.e acılıyor
Sadece simge sorunu var sanırım öyle mi? evet sadece simge sorunu var

Internet Explorer'ı kaldırıp tekrar yüklemeyi denemenizi isteyeceğim ama tam olarak kestiremiyorum işe yarar mı diye.? İ.e kaldırsak tekrar yuklemek zor olacak en iyisi boş werelım onu.. Simgelerin Uzerine yazılmış olabilirmi

Daha once
Bu simgeydi Htmlın uzerınde acılmıyordu program sec dıyordu program secıncedeSistem Geri Yükleme Sorunu Yardım
bole oldu simgesi
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 27-05-2009 #10
Anladım siz google chrome u kullanıyorsunuz. Varsayılan tarayıcınız o mu? Onu kaldırıp tekrar yükleyin ve varsayılan tarayıcı olarak seçin. Bu daha kolay olacaktır. Siz G-Earth ü kaldırırken yanlışlıkla G-Chrome u da silmiş olabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları