sistem güvenlik kapaklı dosya çalışması...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - sistem güvenlik kapaklı dosya çalışması... ...

derya_d13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derya_d13

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar güvenlik hizmetleri veren bir firma için kapaklı dosya çalışmam gerekiyor.. elimden çıkan ilk tasarım bu oldu biliyorum çok basit olmuş.. sistem güvenlik kapaklı dosya çalışması...
bu konuda yardım ve önerileriniz ne olur acaba?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Shizofrenic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Shizofrenic

Grafiker / Uşak

Alt 02-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba Derya. Öncelikle Şirket İsmi Olan Sistem Güvenlikten Başla Olaya. Bi Logodan Font Üretemmessin Belki Ama Unutma ki Bi Fonttan Logotype Yapabilirsin. O Şirkete Bi Logo Yapmakla Başla İşe. Devamında ise güvenlik ile ilgili resim veya vektöreller işini görebilir ön kapakta. arka kapak kısmını adres telefon bilgilileri için kullanabilirsin mesela. Kolay Gelsin Şimdiden
Bu mesajdan alıntı yap

derya_d13

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #3
Merhaba Derya. Öncelikle Şirket İsmi Olan Sistem Güvenlikten Başla Olaya. Bi Logodan Font Üretemmessin Belki Ama Unutma ki Bi Fonttan Logotype Yapabilirsin. O Şirkete Bi Logo Yapmakla Başla İşe. Devamında ise güvenlik ile ilgili resim veya vektöreller işini görebilir ön kapakta. arka kapak kısmını adres telefon bilgilileri için kullanabilirsin mesela. Kolay Gelsin Şimdiden
öncelikler teşekkür ederim..
ben bir dosya görseli ekledim yukarıda görebildin mi ?
elimdeki 2. dosya çalışmam da aşağıda.. ama eksik kaldı.. ortaya bir fotoğraf resim vs. birşey oturtmam gerek.. ama bulamıyorum.. sistem güvenlik kapaklı dosya çalışması...

Bu mesajdan alıntı yap
iksir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iksir(39)

Grafiker / Konya

Alt 02-06-2009 #4
Derya, arkadaşın "Sistem Güvenlik" yazı karakteri ve logosu hakkındaki görüşlerine katılıyorum. Yeni baştan düzenlemelisin. Ayrıca çalışma çok zayıf kalmış, biraz resim, görsel ya da efektlerle desteklersen daha göze hitap eden bir çalışma çıkaracağına eminim. Sana yardımcı olması bakımından daha önceden yapılmış çalışmaları incelersen sana fikir verecek, ufkunu genişletecektir. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

derya_d13

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #5
Derya, arkadaşın "Sistem Güvenlik" yazı karakteri ve logosu hakkındaki görüşlerine katılıyorum. Yeni baştan düzenlemelisin. Ayrıca çalışma çok zayıf kalmış, biraz resim, görsel ya da efektlerle desteklersen daha göze hitap eden bir çalışma çıkaracağına eminim. Sana yardımcı olması bakımından daha önceden yapılmış çalışmaları incelersen sana fikir verecek, ufkunu genişletecektir. Başarılar...
fikirlerin için teşekkürler..
firma logosunu değiştrimeyi düşünmüyor.. sistem güvenlik kapaklı dosya çalışması...
ve fotoğraftan kaçınıyorlar.. ama ben yine de olayı özetleyen bir tane koymak istiyorum ama ne yazık ki bulamadım.. sistem güvenlik kapaklı dosya çalışması...
Bu mesajdan alıntı yap

derya_d13

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #6
bu da son çalışmam.. yorumlarınızı beklerim...

Bu mesajdan alıntı yap
grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #7
evet bu daha hoş olmuş öğlen ilk yaptığınızı incelemiştim merak ediyordum ne yapacağınızı güzel olmuş elinize sağlık. Fakat firmanın logosu üzerinde biraz daha çalışırsan süper olur birde biraz daha görseli renklendirmende yarar var saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap

derya_d13

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #8
evet bu daha hoş olmuş öğlen ilk yaptığınızı incelemiştim merak ediyordum ne yapacağınızı güzel olmuş elinize sağlık. Fakat firmanın logosu üzerinde biraz daha çalışırsan süper olur birde biraz daha görseli renklendirmende yarar var saygılar.
teşekkür ederim..
ama ne yazık ki daha önce dediğim gibi firma logosu üzerinde herhangi bir değişiklik yapamıyorum.. sistem güvenlik kapaklı dosya çalışması...
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 02-06-2009 #9
valla derya yorum yapmaya gerek yok bence sen bir konuda 3 değişik çalışma yapmışsın ve hep daha iyiye gitmişsin iyi bir vizyonun var çözersin sen bu işi sistem güvenlik kapaklı dosya çalışması...
Bu mesajdan alıntı yap

derya_d13

Grafiker / İstanbul

Alt 03-06-2009 #10
valla derya yorum yapmaya gerek yok bence sen bir konuda 3 değişik çalışma yapmışsın ve hep daha iyiye gitmişsin iyi bir vizyonun var çözersin sen bu işi sistem güvenlik kapaklı dosya çalışması...
teşekkür ederim..
bu arada elimden çıkan diğer çalışmaları da aşağıya eklemek istedim..
masaüstümde duracağına burda dursun..
onlar hakkında da fikirlerinizi almak isterim..
not : çalışmaların biri tanıdık gelebilir sitede bulunan bir dosyadan esinlendim ama kopyası değil kesinlikle : )

3 dosya çeşidi de aşağıdadır.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları