Site arkaplanı

Web Tasarımı - Site arkaplanı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar yukarıdaki resimdeki gibi bir arka plan yapmak istiyorum bunu photshop veya fireworkste nasıl yaparım yardımcı olursanız sevinirim(Şekiller aldatmasın benim istediğim arkadaki yatay çizgiler)...

Site arkaplanı
UFB16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UFB16

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Site arkaplanı

Alt 21-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Site arkaplanı

Arkadaşlar yukarıdaki resimdeki gibi bir arka plan yapmak istiyorum bunu photshop veya fireworkste nasıl yaparım yardımcı olursanız sevinirim(Şekiller aldatmasın benim istediğim arkadaki yatay çizgiler)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 21-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bunları yapan hızlı ve pratik araçlar mevcut, sitede defalarca verildi. Brush ve pattern ler ile yapabilirsiniz, Pattern yoluyla kendinizde yapmanız mümkün çok ufak bir gif sayesinde bu şekilde web sitelerinizin arkasını doldurabilirsiniz. Brush nedir pattern nedir forumda bu konuları araştırın mantığını kavradıkdan sonra çok basit araçlar olduğunu görüceksiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
UFB16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UFB16

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 21-07-2008 #3
Çok saolun
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkaplanı, site