site görüntüleyememe problemi

Flash - site görüntüleyememe problemi Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar flashta hazırladığım siteler bazı kullanıcılar tarafından açılamıyor bikaç kez denemeden sonra ya açılıyor ya açılmıyor. sayfa görüntülenemiyor diyormuş. sorun nerde olabilir. site boyutu 1 mb yani fazlada ...

bfitoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bfitoz

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar flashta hazırladığım siteler bazı kullanıcılar tarafından açılamıyor bikaç kez denemeden sonra ya açılıyor ya açılmıyor. sayfa görüntülenemiyor diyormuş. sorun nerde olabilir. site boyutu 1 mb yani fazlada değil. ama bazı bilgisayarlar açarken bazılarında açmıyor. DNS ile ilgili bi problem galiba ama

www.seninicinozel.com ve www.plantpeyzaj.com bu iki sitede aynı sunucu üzerinde orada başka sitelerimde var fakat onlarda problem yok
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bfitoz

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar yardım edecek kimse yokmu
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 09-02-2010 #3
Dns ile alakalı bir durum değil bu problemin alan adınla alakalı seninicinozel.com alan adın Mydomain A.ş. tarafından tescil edilmiş gözüküyor planfeyzaj.com alan adın ise REG2C.COM A.ş. tarafından tescil edilmiş şu sıralar Türkiyenin genelinde bu sorun var araştırmadım ama aynı durumu şu sıralar bende yaşıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

bfitoz

Grafiker / İstanbul

teşekkür

Alt 09-02-2010 #4
ilgilendiğin için sağol, peki bi çözümü yokmu bunun çok kötü bir durum insanlar bikere girmeyi deniyor giremeyincede bidaha uğraşmıyorlar. seninicinozel.com dan satış yapıyorum diğeri arkadaşıma yaptığım site bitmedi henüz ama yayınlayalım dedik ama malesef ondada problem var.
Bu mesajdan alıntı yap