Site Güncelleycek Arkadaşlar

Sonuçlanan İlanlar - Site Güncelleycek Arkadaşlar ...

by_exploit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_exploit

Grafiker / Eskişehir

Alt 07-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar;

Öncelikle güncelleme işi bir kerelik olmayacak 30 üzerinde sitemiz var ve bu siteleri tek tek güncellenecek freelancedan çok Eskişehir’de ofis ortamında günde 5 6 saat çalışacak bir arkadaş arıyoruz ayrıca bizim belirlediğimiz bloglara da konu açacak çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var. İş toplamda 3-4 ay sürecektir.

İlgilenenler | muratbutun[@]optimayed.com adresine mail atabilirler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Site Güncelleycek Arkadaşlar veya Site Güncelleycek Arkadaşlarsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tugrulguvenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugrulguvenc

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2011 #3
yardımcı olabilir istersen ?

game.owerr(@)windowslive.com
oppose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oppose

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2011 #4
benimde kendime ait sitelerim var ve onların güncellemelerini yapıyorum. ama eskişehirde yaşamıyorum.. ofiste çalışılması fikrini değiştirirseniz sizinle de çalışmak isterim.

aysehri[at]yahoo.com adresinden iletişim kurabiliriz.