site içi kampanya slaytı hazırlayacak tasarımcı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - site içi kampanya slaytı hazırlayacak tasarımcı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar site içi kampanya slaytı hazırlayacak tasarımcı Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: e ticaret sitesi için 720x300 boyutunda kampanya ...

karizmatikdahi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karizmatikdahi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

site içi kampanya slaytı hazırlayacak tasarımcı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: e ticaret sitesi için 720x300 boyutunda kampanya ve ürün tanıtımı yapılacaktır.
sayfa başına ücretlendirme yapılacaktır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları site içi kampanya slaytı hazırlayacak tasarımcı - Türkiye Geneli - site içi kampanya slaytı hazırlayacak tasarımcı - Türkiye Geneli ya da site içi kampanya slaytı hazırlayacak tasarımcı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | site içi kampanya slaytı hazırlayacak tasarımcı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
site içi kampanya slaytı hazırlayacak tasarımcı - Türkiye Geneli | site içi kampanya slaytı hazırlayacak tasarımcı - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 09-03-2011 #3
flash mı yoksa statik imaj çalışması mı istiyorsunuz onu belirtebilir misiniz?
dlrsmsk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dlrsmsk

Grafiker / Kocaeli

Alt 21-03-2011 #4
merhaba, ilanınızla ilgileniyorum.
betulbolat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

betulbolat

Webmaster / İstanbul

Alt 04-04-2011 #5
Mail adresinize çalışmalarımı geçtim.