Site için yaptığım logolar...

Logo Tasarımları - Site için yaptığım logolar... Sponsorlu Bağlantılar Amatör olduğum için renk uyumu konusunda iğrenç şeyler yaptım..Alakasız renkler seçtim affola ....Bir de Ps ile yapmadım... Yorumlarınızı bekliyorum.......

lucky1111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lucky1111

Hiç Biri / Bursa

Dosya23

Alt 11-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Amatör olduğum için renk uyumu konusunda iğrenç şeyler yaptım..Alakasız renkler seçtim affolaSite için yaptığım logolar.......Bir de Ps ile yapmadım...

Yorumlarınızı bekliyorum....

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harmedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harmedesign(36)

Eğitimci / Ankara

Alt 11-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmalarınız amatörce hazırlanmış. Daha keskin çizgiler/hatlar kullanmalısınız. Yazıdan çok logoya önem verin.
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2009 #3
bencede amatorce olmuş logo hakkında iyi ve detaylı araştırma yapmanız gerek bunlar olmamış başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sonay Görkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sonay Görkem

ℂ⋆

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 11-03-2009 #4
Amatör olduğum için renk uyumu konusunda iğrenç şeyler yaptım..Alakasız renkler seçtim affolaSite için yaptığım logolar.......Bir de Ps ile yapmadım...
''Amatör olduğum için , renk uyum konusunda iğrenç şeyler yaptım'' Amatörler renk uyumunda iğrenç şeyler yapar diye kaide yoktur yahu. Ama farkındayım kendimden diyorsan evet 'affola'.

Ayrıca ben bi kısmı daha anlamadım. Ordakal ? nedir ne iş yapar ? Buna göre bir yorum yapmak daha iyi olacaktr.

'' Kalp , Gülen Surat , Ay , Taç , Yazı üzerinde tutturduğun bayanlar ''
Bu mesajdan alıntı yap
lucky1111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lucky1111

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-03-2009 #5
Teşekkür Ederim yorumlarınız için...

Ordakal forum sitesidir...Dediğiniz ifadaleri öylesine koydum... Sadece o kızların ortak yönü var siteyle...Hafiften +18 şeyler var sitede ama öylesine yaptım logoları yani amacım yoktu:=)...

Yazılar direk fontla ilgili..Hoşuma gittiği için onları kullandım...

Amatör çalışmalar olduğunu söylemiştim zaten bunu biliyorum...Çünkü ilk çalışmalarım bunlar...İnşallah dediğiniz gibi ileri de başarılı olabilirim...
Bu mesajdan alıntı yap