site logo yardım

Logo Tasarımları - site logo yardım ...

Konu Kapatılmıştır
site logo yardım
mahmutu91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahmutu91

Öğrenci (Diğer) / Bursa

site logo yardım

Alt 03-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşalr öncelikle hepinize kolay gelsin ben burada yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim
arkadaşlar bana ekteki gibi yazı kalabilir fakat yanına gemlikforum ile ilgili bi şekil gibi bir şey istiyoruz sitemiz gemilk adına kurulmuş yerel bi sitedir reklam amacım kesinlikle yoktur tasarım işleridne bilgimiz olmadığı için sizlere danışırıyorum yardımlarınızı bekliyorum bu benim yaptığım ortadaki yazı güzel oldu fakat yanındaki şekiller dandirik oldu yardımlarınızı bekliyoruz

not: kullanım amacı gemlik adına video ve resim download sunucaz dosya içerisine bu resmi oto yerleştiricez

anlayışınız için ve yarımlarınız için şimiden teşekkürlrer
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Özür dilemenize gerek yok, sadece kuralları okuyun....

Grafik tasarım işi istek mesajları:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.
Konu Kapatılmıştır