Site Tasarım Çalışmam (Yorumlarınızı bekliyorum)

Deneme Çalışmalar - Site Tasarım Çalışmam (Yorumlarınızı bekliyorum) ...

Salamander isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Salamander

Webmaster / Ankara

Alt 27-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar firmalar için kurumsal bir web sitesi scripti hazırlamak istiyorum. Psd çalışmam aşağıda. Renkler ve daha birçok konuda yardımlarınız çok işime yarayacaktır. Değerli fikirleriniz esirgemezseniz sevinirim.

Logodaki grafik hariç geri kalan kısımlar benim uğraşlarım. Yorumlarınızı yaparken bunu dikkate alırsanız daha faydalı olacaktır benim için. Buyrun tasarım:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mor_ve_berisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mor_ve_berisi

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 28-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tasarımda göz yoran bol grafik olduğunu düşünüyorum ben Site Tasarım Çalışmam (Yorumlarınızı bekliyorum) bir de boyutlandırmada bi sıkıntı var sanki..
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 28-04-2012 #3
İlk gözüme çarpan teknobank oldu, kabartmasız ve daha kalın bir font ile yazmanızı öneririm.
Hemen alta indiğimizde menülerin kabalığı göze çarpıyor , içindeki yazılar çok boşta kalmış. Turuncu rengide uyumsuz. Önerim biraz daha küçültmeniz ve arka planın rengine uyumlu(%100 sarı olabilir) bir renk seçmeniz.
Arkaplandaki desen ise çok göz yoruyor ve karmaşaya neden oluyor, onunda saydamlığını %50 ye çekmenizi öneririm.

Tekrar yukarı baktığımızda okumakta zorlandığımız bir el yazısı fontu var, bu tür fontlarda çok seçici olmalısınız bana göre, hem şık hemde okuması rahat olmalı

En son şöyle bir tekrar göz gezdirdiğimde ortadaki bayanın haddinden fazla sündüğünü görmekteyim. Diğer elektronik parçalardada biraz orantısızlık mevcut,size önerim ise boyutlandırmaya başlamadan bunun gibi objelerin orantı kilidini aktifleştirmeniz. ve bayaın hemen altında koyu bir zemine benzer birşey var, çok uyumsuz duruyor tasarım ile.

Umarım nacizane fikirlerimin yardımı dokunur Site Tasarım Çalışmam (Yorumlarınızı bekliyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
hakantan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakantan

Grafiker / Kayseri

Alt 28-04-2012 #4
çok renkli yorucu olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap
Salamander isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Salamander

Webmaster / Ankara

Alt 28-04-2012 #5
Hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ederim(Özellikle bolca vaktini ayıran hugareva'ya). Sizlerin ve birkaç arkadaşın da eleştrileri ile tasarımı baştan yapmaya karar verdim. İçime sinen bi çalışma hazırlayıp en kısa zamanda onu da görüşlerinize sunacağım. Umarım o zaman da değerli fikirlerinizi esirgemezsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
onay123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onay123

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-05-2012 #6
Eger web tasarım yapacak isen sana tavsiyem artık yeni çıkan web 2,0 renklerini gradientlerini renk uyumlarını araştırmandır.Boyutlarda evet sorun var yukarda söylemişler daha ufak olması lazım. Kolay gelsin daha iyi olacaksındır.
Bu mesajdan alıntı yap
naciapaydin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

naciapaydin(62)

Hiç Biri / Ankara

Alt 05-05-2012 #7
Triolab Bilişim ile çalışmak isterseniz beni arayın.
Naci Apaydın 0532435 17 09
Bu mesajdan alıntı yap