Site tasarımı ile ilgili yardım...

Web Tasarımı - Site tasarımı ile ilgili yardım... ...

Dosya23

Alt 17-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba. Arkadaşlar benim aklımda bir site var, fakat ne benim bilgim var bunu yapmak için ne de çevremde birisi var yapabilecek. Siteyi yapmak için bir veritabanı oluşturmak gerekiyor. Herhangi bir sözlük sitesi gibi düşünün. Bir başlığa tıklandığında onunla ilgili yazılanlar gelecek, sitede arama yapılabilecek, kullanıcı girişi olacak, yazılan yorumun tarihi ve saati gösterilecek, kullanıcılar aynen sözlüklerde olduğu gibi bir başlığa yorum girebilecek. (Aklınıza sözlük falan gelmesin sakın, çünkü sözlük değil benim aklımdan geçen. Sadece o formatta olacak yapı itibariyle.) Bunu basit bir şekilde de olsa nasıl yapabilirim? Böyle bir yapı oluşturabilmem için kullanabileceğim Joomla tarzı bir şablon var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(27)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 17-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sende demissin joomla gibi hazır bir sistem varken neden ugrasıyosun ki...ama yok joomla dısında bir seyle ugrasırım dersen phpnuke yi dene derim...
Bu mesajdan alıntı yap
frozen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frozen

Grafiker / İstanbul

Alt 18-08-2008 #3
Bunun için en iyi başlangış senin için joomla olucaktır bu şekilde bir siteyide yapabilirsin rahatlıkla yardım ederiz
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-08-2008 #4
bende başlıyorum joomla kurdum dönücem size: )) kolay gele herkese
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-08-2008 #5
Arkadaşlar teşekkürler ilginize. Açıkçası joomla ile böyle bir site yapılabileceğini bilmiyordum. Peki ne yapmam gerekiyor tam olarak? Hangi program ya da programları kurmam gerekiyor?Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden...
Bu mesajdan alıntı yap
KeSH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KeSH

Webmaster / İstanbul

Alt 30-08-2008 #6
Buraya gelin Site tasarımı ile ilgili yardım...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ile, ilgili, site, tasarımı, yardım