site tasarımı yapacak ögrenci veya freelancer - İzmir

İş Veren İlanları - site tasarımı yapacak ögrenci veya freelancer - İzmir Sponsorlu Bağlantılar site tasarımı yapacak ögrenci veya freelancer Şehir: İzmir Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: html/css/jquery Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili ...

chesea88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chesea88

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

site tasarımı yapacak ögrenci veya freelancer

Program/Seviye: html/css/jquery

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: benim yaptığım css kodlamasına sadık kalabilecek yada kendi kodlamasını yaparsa bile buna uygun bir şekilde açıklama satırlarını ufak notlar alarak yapabilen öğrenci veya freelancer aranıyorum(izmir olursa çok daha iyi olur)
dizayn sade bir tasarım olacak.(tercih açık mavi tonlarında ama tartışmaya açık)
toplam 4 sayfadan oluşuyor(1 tane giriş sayfası,kullanıcı sayfası, ve iki tane grup sayfası olmak üzere).ve bol bol jquery kullanılacak.eğer jquery bilinmiyorsa çok problem değil jquery kodlamasını ben yapabilirim.logo çalışmasına gerek yok sadece font ayarlarıyla biraz oynanabilir göze güzel hitap edecek şekilde.
referans çok benim için önemli değil ,kendi kendinize yaptığınız çalışmayı bile yollayabilirsiniz.

dipnot:template çalışmalar kesinlikle kabul edilemez.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları site tasarımı yapacak ögrenci veya freelancer - İzmir - site tasarımı yapacak ögrenci veya freelancer - İzmir ya da site tasarımı yapacak ögrenci veya freelancer - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | site tasarımı yapacak ögrenci veya freelancer - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
site tasarımı yapacak ögrenci veya freelancer - İzmir | site tasarımı yapacak ögrenci veya freelancer - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Ahmet Gezer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet Gezer

Grafiker / İzmir

Alt 30-04-2011 #3
eklerseniz görüşebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
bissquit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bissquit

Grafiker / İzmir

Alt 09-05-2011 #4

ilan hala güncel ise belirtirseniz ben de irtibata geçebilirim.. izmir'de ikamet ediyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
grapy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grapy

Webmaster / İzmir

Alt 10-05-2011 #5
istediklerinizden daha fazlasını yapabılırım...
Bu mesajdan alıntı yap