Site tasarımlarım

Web Tasarımı - Site tasarımlarım ...

Site tasarımlarım
kizilelma28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kizilelma28

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Site tasarımlarım

Alt 07-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar sizlerin görüşlerinizi merak ediyorum onun için bir kaçtane çalışmamı sizlerle paylaşamak istiyorum...

Site tasarımlarım

Site tasarımlarım

Site tasarımlarım

Site tasarımlarım

bazı eksiler var tabiki sadece genel bir yorum istiyorum sizlerden Site tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

iskendersacli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iskendersacli

Webmaster / Uşak

Alt 08-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
genel bir yorum yapayım o zaman, öncelikle tasarım için photoshop daki bilgini arttırmalısın, ayrıca web tasarımı ve web sayfalarının nasıl olması gerektiği konularında da döküman oku, yapılan tasarımları incele bu konuda daha çok bilgi sahibi ol ve ondan sonra tasarım yap. Bu tasarımlar hakkında ise, gerçekçi olmak gerekirse bunlar olmamış, söylediğim gibi biraz daha araştırma, gözlemleme ile daha iyi işler yapabilirsin. Şimdiden kolay gelsin. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

kizilelma28

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 08-10-2011 #3
genel bir yorum yapayım o zaman, öncelikle tasarım için photoshop daki bilgini arttırmalısın, ayrıca web tasarımı ve web sayfalarının nasıl olması gerektiği konularında da döküman oku, yapılan tasarımları incele bu konuda daha çok bilgi sahibi ol ve ondan sonra tasarım yap. Bu tasarımlar hakkında ise, gerçekçi olmak gerekirse bunlar olmamış, söylediğim gibi biraz daha araştırma, gözlemleme ile daha iyi işler yapabilirsin. Şimdiden kolay gelsin. iyi çalışmalar.
Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
KDR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KDR

Grafiker / Sakarya

Alt 18-10-2011 #4
Bende sana katılıyorum + Yorum nasıl yapılmalı bunu iyi göstermişsin karşındaki insanı rencide etmeden gayet inandırıcı bir yorum karşılıklı herkes mutlu Site tasarımlarım KızılElma bencede biraz internette dolaş kimseye göstermeden yapılan sitelerden yap Ama en önemlisi ( Bir siteye tasarım dahi olsa içerik giripte sunum yap ) çünki text bir tasarım aracıdır. boş şablon bazen kendini ifade edemeyebilir. Kolaylıklar dilerim sana.
Bu mesajdan alıntı yap

kizilelma28

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 19-10-2011 #5
Bende sana katılıyorum + Yorum nasıl yapılmalı bunu iyi göstermişsin karşındaki insanı rencide etmeden gayet inandırıcı bir yorum karşılıklı herkes mutlu Site tasarımlarım KızılElma bencede biraz internette dolaş kimseye göstermeden yapılan sitelerden yap Ama en önemlisi ( Bir siteye tasarım dahi olsa içerik giripte sunum yap ) çünki text bir tasarım aracıdır. boş şablon bazen kendini ifade edemeyebilir. Kolaylıklar dilerim sana.
teşşekürler inşallah bu yorumlar daha iyi işler yapmama vesile olur
Bu mesajdan alıntı yap
serdarkursat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdarkursat

Öğrenci (Diğer) / Batman

Alt 21-10-2011 #6
2. yi biraz beğendim o gri yerdeki duman hariç boşluklar olmasa daha iyi olur siteni sınırlama dışarılarına çıkmayı dene daha iyi sonuç alırsın ...Site tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap

kizilelma28

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 25-10-2011 #7
2. yi biraz beğendim o gri yerdeki duman hariç boşluklar olmasa daha iyi olur siteni sınırlama dışarılarına çıkmayı dene daha iyi sonuç alırsın ...Site tasarımlarım
teşekkürler o dumanı öylesine koydum kişisel web sitesi tarzında oraya kişinin resmini koymayı düşünmüştüm Site tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap