site üyeliği şifreleme sistemi(satış)

Web Tasarımı - site üyeliği şifreleme sistemi(satış) ...

tarkan0009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarkan0009

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aktif failyette olan site ve burda bulunan bilgi görsel vb birçok şeyi kişilere kiralamayı düşünüyorum...haliyle site ye direk girilemiyecek ve giriş içinde cod(şifre) lazım olacak...ama belki binlerce şifre:.. bu önceden hazırlanmış binlerce şifreyi ve sistemi web siteme nasıl monte edicem ve nerden temin edebilirim...şifre üreten ve bu şiferlerle siteme girilecek sistem...anlatabildimi acaba...yardımlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

live34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

live34

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 24-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
doğru anladıysam web sitende ücretli içerik paylaşımı yapacaksın , bunun için şifre üretme yerine , kullanıcı hesabı yapman çok daha mantıklı ve isabetli bu şekilde kullanıcılara roller tanımlayabilirsin . örnek ahmet kullanıcısı içerik 1 'i görebilir mehmet tüm içerikleri veya ahmet kullanıcısı üyelik bitiş tarihi xx dir . artı kullanıcı şifresini kendi üretir.
Bu mesajdan alıntı yap
tarkan0009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarkan0009

Hiç Biri / Antalya

Alt 25-11-2012 #3
doğru anladıysam web sitende ücretli içerik paylaşımı yapacaksın , bunun için şifre üretme yerine , kullanıcı hesabı yapman çok daha mantıklı ve isabetli bu şekilde kullanıcılara roller tanımlayabilirsin . örnek ahmet kullanıcısı içerik 1 'i görebilir mehmet tüm içerikleri veya ahmet kullanıcısı üyelik bitiş tarihi xx dir . artı kullanıcı şifresini kendi üretir.
evet tamam da 100.000 tane kullanıcı hesabını yapcak Düzen lazım bana..eğer kullanıcı hesabıyla oluyor ise...NE ALA olabilir yani bu siteden faydalanacak kşiye Kart İLE şifresini kodunu neyse verecem(satacam) oda bunla siteye giriş yapacak....ücretle bu sistemi yaptıracağım....başka isteklerimde var...tarkankocamn windowslive burdan görüşebiliriz.kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
A Oguzhan Basar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A Oguzhan Basar(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-12-2012 #4
e-mail gönderildi.
Bu mesajdan alıntı yap
denizyildizim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizyildizim

Webmaster / İstanbul

Alt 18-06-2013 #5
sorununu çözemediysen ve işi yaptırmadıysanız irtibat kurabılırsınız.
saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap