Site yetkilelirenine

Forum Hakkında - Site yetkilelirenine ...

Konu Kapatılmıştır
Site yetkilelirenine
Siba1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Siba1453

Grafiker / İzmir

Site yetkilelirenine

Alt 10-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

MErhaba arkadaşlar ikidir ******** bölümüne mail atıyorum. Üst taraftaki kırmızı alanlara aylık reklamları ne kadar. şu siteme ilan vermek istiyorum diyorum. Hiç kimse mesaj atmıyor. Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz. özel mesajla irtibata gecmenizi rica ediyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
MErhaba arkadaşlar ikidir ****** bölümüne mail atıyorum. Üst taraftaki kırmızı alanlara aylık reklamları ne kadar. şu siteme ilan vermek istiyorum diyorum. Hiç kimse mesaj atmıyor. Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz. özel mesajla irtibata gecmenizi rica ediyorum
Bu konuda ilgili operatörümüz kesinlikle cevapsız bırakmayacağını bildiğinden cevapsız kalan mesajınızın büyük ihtimalle teknik bir sorundan kaynaklandığını ya da mail hesabınızdaki "BulkMail" kutunuza mailin gelmiş olabilme ihtimalini düşünerek kontrol edip etmediğinizi sormak istiyorum?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Siba1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Siba1453

Grafiker / İzmir

merhaba

Alt 11-01-2009 #3
toplam size 3 kere mail yolladım. iki tanesi mail. birinde gmaille yazzdum öbüründe hotmaille yazdım. son olanda site üzerinden reklam vermek istiyorum seneceğine tıklayıp 3 kez yolladım. ilk mailimi kurban bayramına girerken yolladım. teknik hata vardır dedim bekledim 3 hafta sonra bir mail attım gmaille gene gelmedi. sonra hotmail adresimden attım gene gelmedi. bende forumdan atayım dedim. cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
Konu Kapatılmıştır

Tags
site, yetkilelirenine