sitem için giriş sayfası

Web Tasarımı - sitem için giriş sayfası Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba. fatosicgiyim.com ve fatosmarketing.com adlı 2 domainin aynı hosta bağlandığı bir sitem var. Şimdi fatoş iç giyim i buradan ayırıp tek sayfa bir giriş sayfası hazırlanacak. şöyle ...

sitem için giriş sayfası
mehmetgul1806 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetgul1806

Bilg. Teknikeri / Kayseri

sitem için giriş sayfası

Alt 08-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba.
fatosicgiyim.com ve fatosmarketing.com adlı 2 domainin aynı hosta bağlandığı bir sitem var. Şimdi fatoş iç giyim i buradan ayırıp tek sayfa bir giriş sayfası hazırlanacak. şöyle güzel bir şey. çekici bir şey. renkli canlı bir şey. Bu konuda ücret karşılığı bana sayfa hazırlayabililirmisiniz?

Forumda bu tarz konular yasaksa özürdilerim.
Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muzisyen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzisyen

Webmaster / Ankara

Alt 30-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu konuda yardım edebilirim. görüşmek üzere
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-06-2011 #3
arkadaşlar merhaba.
fatosicgiyim.com ve fatosmarketing.com adlı 2 domainin aynı hosta bağlandığı bir sitem var. Şimdi fatoş iç giyim i buradan ayırıp tek sayfa bir giriş sayfası hazırlanacak. şöyle güzel bir şey. çekici bir şey. renkli canlı bir şey. Bu konuda ücret karşılığı bana sayfa hazırlayabililirmisiniz?

Forumda bu tarz konular yasaksa özürdilerim.
Saygılarımla.
Konunuzu İş Veren İlanları bölümüne açarsanız eminim size birçok arkadaşımız ücreti karşılığında yardımcı olacaktır. Şu an konunuz yalnış yerde.
Bu mesajdan alıntı yap