Sitem niçin googlede gözükmüyor ?

Php, Asp, Perl, Html - Sitem niçin googlede gözükmüyor ? ...

uzman1991 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uzman1991

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 15-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar aşağıda site ismi vericem.Bilmiyorum reklam olurmu ama öyleyse yöneticiler uyarsın konuyu değiştiririm.

*******siteniz linki vermek forum kurallara uygun değil********

bu güzellik merkezini googlede arayınca çıkmıyor.Ne yapmamız lazım.Hostumdanmı kaynaklanıyordur acaba ? acil yardımınızı bekliyorum :angel: iyi günler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 15-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle bi google hesabı alıp google a kaydolacaksın sonra url adresini verip oraya google'ın robotunun yollanmasını isteyeceksin.. Meta dosyalarını yazacaksın mesela "güzellik salonu, istanbulda güzellik salonu, manikür vs..." gibi.. sonra işlem tamam google seni tanıyacak iki aya kadarda çıkarsın googleda
Bu mesajdan alıntı yap

uzman1991

Alt 15-06-2009 #3
tşk. yaptım o dediklerinizi yaptım ama en fazla 1 hafta içinde gözükmesini istiyorum açıkçası 2 ay çok uzun süre Sitem niçin googlede gözükmüyor ?
Bu mesajdan alıntı yap
ibrahim_Esat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahim_Esat(25)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 17-06-2009 #4
2 ay değil siteniz de gizli link var mı yani şöyle siteye www.aaa.com redirect yazmısınızdır ama link özelliği vermemişsiniz bu gibi şeyler varsa olmaz biraz geç alır bir de siteniz tamamen görsel se google görselleri indexlemeediği için çok derecdede biraz uzun sürer veya sizin alanınız da daha iyi kişiler 1. sıradadaır 2.3 sayfalara bakkın derim
Bu mesajdan alıntı yap
Rawkon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rawkon

Webmaster / İzmir

Alt 18-06-2009 #5
uzman1991; google'ın veritabanı güncelleme periyotları vardır, bazen 1 ayda bir bazen 3 ayda bir google arama sonuçlarını günceller. siteyi yeni açtıysan en az 1 ay beklemen gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap
kerrigan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerrigan

Hiç Biri / Muğla

Alt 18-06-2009 #6
google hesabın ile siteni google tanıt. "google account"

siteni tanıttıktan sonra bir de siteni google'a ayrıca ekle "add url"

bunları yaptıktan sonra istersen uzun bir süre google'ın siteni indekslemesini beklersin, istersen ve becerebiliyorsan sitenin linkini page rank'i yüksek bir sitede yayınlatarak indeksleme süresini çok büyük oranda kısaltabilirsin. zaten google indekslemeyi add url ile girilenden çok internette bulduğu siteleri indekslediğini söylüyor.

sitenin eklenip eklenmediğini anahtar kelimeler ile değil "www.siteadın.com" şeklinde aratırsan sitenin eklenip eklenmediğini daha rahat anlayabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

uzman1991

Alt 18-06-2009 #7
Sitemi googleye tanıttım.robots mu ne öle bişi vardı googlede onuda koydum hostuma.meta kodu felan koyun ana sayfanıza diyodu koyduğum halde hata oluştu sanırım.anlamadım da nese :S

Dediğiniz gibi bırakın anahtar kelimeleri
Sitem.com - En iyi Sitem bilgi ve alim kaynaklar.Bu alan adi satilik. şeklinde arattığımda çıkmıyor.googlede inş.en kısa sürede çıkar =)
Bu mesajdan alıntı yap