siteme okey oyunu scprit lazım

Php, Asp, Perl, Html - siteme okey oyunu scprit lazım ...

pess33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pess33(26)

Grafiker / Mersin

Alt 24-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar...
Web tasarım çalışmalarıma başlayalı yaklaşık 1 yıl oldu.İşin grafik ve eklenti kısımlarına artık hakim olduğumu düşünüyorum.Fakat artık biraz daha yazılıma geçmeyi düşünüyorum.Lafı fazla uzatmadan :

Site çalışmalarım arasına birde okey oyun sitesi eklemeyi düşünüyorum.Okey oyunu scpriti lazım.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Bir yol bir iz veya tafsiyelerde bulunursanız sevinirim siteme okey oyunu scprit lazım
:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Forum kuralları mutlaka okuyunuz

Alt 24-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar...
Web tasarım çalışmalarıma başlayalı yaklaşık 1 yıl oldu.İşin grafik ve eklenti kısımlarına artık hakim olduğumu düşünüyorum.Fakat artık biraz daha yazılıma geçmeyi düşünüyorum.Lafı fazla uzatmadan :

Site çalışmalarım arasına birde okey oyun sitesi eklemeyi düşünüyorum.Okey oyunu scpriti lazım.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Bir yol bir iz veya tafsiyelerde bulunursanız sevinirim siteme okey oyunu scprit lazım
FORUM KURALLARI MUTLAKA OKUYUNUZ

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir.

Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.

Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları Bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.

Faydalı Olması Dileğiyle....
Bu mesajdan alıntı yap
tasarimci62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimci62

Webmaster / Tunceli

Farklı bir fikir

Alt 25-02-2012 #3
Merhaba arkadaşlar...

Bunun için arkadaş güzel bir açıklama yapmış aslında.
bende bir kaç şey söylemek isterim.
Armut piş ağzıma düş mantığı ile olaya bakacağına 1 yıl daha kendini yazılım konusuna ver , bunada hakim olunca ortaya eminim 1 yıl sene içerisinde mükemmel şeyler çıkacaktır.
ayrıca istediğin bu scrpit basit bir şey olsaydı bunu 3 - 5 binlerden başlayan fiyatlara satmazlardı sanırım bu daha net bir cevap oldu siteme okey oyunu scprit lazım
kısacası böyle işte aklıma başka birşey gelmedi siteme okey oyunu scprit lazım
Bu mesajdan alıntı yap